تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Willmer Project Tracker v4.5.1.402 نسخه ویندوز

Willmer Project Tracker

یک نرم افزار کاربردی بوده که به شما اجازه میدهد تا پروژه های خود را مدیریت و سازماندهی کنید. اگر شما هم جزو کسانی هستید که کار های مختلفی را انجام میدهید یا روزانه با سازمان ها و شرکت های گوناگونی در ارتباط هستید، به راحتی میتوانید به کمک

نرم افزار Willmer Project Tracker

فعالیت های خود را مدیریت کنید. علاوه بر این، برای اینکه همیشه در کارهای خود موفق باشید نیازمند یک برنامه منحصر به فرد نیز میباشید. این برنامه به شما همچنین یک برنامه فوق العاده نیز عرضه کرده و برایتان به صورت حرفه ای برنامه ریزی میکند. در حقیقت Willmer Project Tracker یک راه ساده برای پیشرفت شما در پروژه هایتان میباشد. رابط کاربری فوق العاده و ساده برنامه از دیگر ویژگی های آن میباشد که به کاربران اجازه میدهد تا به راحتی و بدون راهنمایی بتوانند پروژه های خود را توسط برنامه مدیریت و از آن درخواست برنامه کنند. همچنین میتوانید بر اساس معیار های مختلفی مانند قیمت، زمان و… نمودار های گوناگون برای خود ترسیم کنید. از دیگر ویژگی های این برنامه میتوان به تجزیه و تحلیل دقیق نمودار های شما اشاره کرد، به این صورت که با بررسی کامل نمودار به شما نقاط ضعف و قوت را میگوید. در نهایت باعث میشود تا یک پروژه کامل و بدون نقض داشته باشید.
نام: Willmer Project Tracker
حجم فایل: 31 مگابایت
شرکت سازنده: Willmer
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.5.1.402
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Willmer Project Tracker v4.5.1.402

Willmer Project Tracker is the name of an application software for planning and managing your projects as a product curve of Willmer Group. With the help of this software, you will be able to achieve effective and efficient management of your project.

لینک دانلود