دانلود نرم افزار Windows and Office Genuine ISO Verifier v8.8.10.20

Windows and Office Genuine ISO Verifier

نرم افزاری کم حجم است که با نصب آن می توانید با کمترین کار نسخه واقعی ویندوز یا مجموعه آفیسی که در اختیار دارید را مشاهده کنید . این نرم افزار به شما برای تعیین نسخه ویندوز و آفیس کمک می کند و در وقت شما را برای اقدامات لازم برای فعال سازی و انواع راه حل های نرم افزاری صرفه جویی می کند . نرم افزار Windows and Office Genuine ISO Verifier دارای نسخه قابل حمل نیز می باشد که می توانید با جا به جایی آن بر روی انواع دیسک و حافظه کار خودتان را کمتر کنید و نسخه ویندوز یا آفیسی که قصد نصب دارید یا به صورت نصب شده بر روی سیستم دارید را مشاهده نمایید . از دیگر امکانات

نرم افزار Windows and Office Genuine ISO Verifier

می توان به موارد : نصب مستقیم و نسخه قابل حمل ، رابط کاربری ساده و کاربر پسند ، پشتیبانی از اکثر نسخه های ویندوز و آفیس ، پشتیبانی از تعداد زیادی زبان ، نرم افزار کم حجم که می تواند کار شما را در هنگام نصب فایل ویندوز یا آفیس از روی ISO کمتر کند و … اشاره کرد .
نام: Windows and Office Genuine ISO Verifier
حجم فایل: 2.4 مگابایت
شرکت سازنده: Genuine Iso-Verifier Weebly
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v8.8.10.20
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Windows and Office Genuine ISO Verifier - v8.8.10.20

It is a lightweight piece of software that enables you to determine whether you have a genuine copy of Windows or Office with minimal effort. It can help you determine if you have the genuine copies of the software solutions.Since the application comes in a portable package, the setup is a quick matter of decompressing the archive in the desired location on your hard disk. However, in case you are having a hard time accessing the file, then you should consider Unblocking the tool from Properties in the context menu.

لینک دانلود