تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار WnSoft PTE AV Studio Pro v10.0.9

WnSoft PTE AV Studio

ابزاری بسیار کاربردی برای سیستم عامل ویندوز است که نسخه جدید آن به تازگی ارائه شده است. شما با استفاده از نرم افزار WnSoft PTE AV Studio قادر خواهید بود تا اسلایدهایی از عکسهایتان را بصورت حرفه ای ایجاد کنید. همچنین

WnSoft PTE AV Studio

به شما این امکان را می دهد تا عکس ها و کلیپ های ویدیویی و موسیقی را به اسلایدهای خودتان اضافه نمایید و از انیمیشن های Keyframe و سبک های اسلاید استفاده کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید کلیپ های صوتی را در نمای Timeline ویرایش کنید و خروجی برای ویدیو های PC ، HD و 4K ، دستگاه های تلفن همراه ذخیره نمایید. این نرم افزار همچنین کنترل خلاق کاملی را برای پروژه های شما ارائه می دهد و می توانید از آن برای هماهنگ سازی کامل اسلایدها با کلیپ های صوتی در چندین آهنگ از نمای جدول زمانی استفاده کنید. WnSoft PTE AV Studio با ارائه بیش از 125 قالب و سبک انیمیشن به شما کمک می کند تا به راحتی نمایش اسلاید خود را ایجاد کنید.
نام: WnSoft PTE AV Studio
شرکت سازنده: WnSoft
ورژن: Pro v10.0.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

WnSoft PTE AV Studio Pro v10.0.9 - win

Create professional photo slideshows in PTE AV Studio. Add photos, video clips and music. Use Keyframe animations and Slide Styles. Edit audio clips in the Timeline view. Output for PC, HD and 4K video, mobile devices. PTE AV Studio 10 offers you full creative control for your projects. Use the timeline view for perfect synchronization of slides with audio clips on multiple tracks. Powerful keyframe animations with effects. More than 125 templates / styles of animations will help you to easily create your slideshow.

لینک دانلود