تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند World’s Biggest Ghost Hunt: Pennhurst Asylum

World’s Biggest Ghost Hunt: Pennhurst Asylum

مستند سریالی محصول ایالات متحده میباشد . مستند سریالی World’s Biggest Ghost Hunt: Pennhurst Asylum طولانی ترین تحقیقات ماوراء الطبیعه پیوسته در تاریخ تلویزیون میباشد . از سال 1908 تا 1987 در پنسیلوانیا بیش از 10،000 نفر ساکن که بیشترشان کودکان بودند ، در وحشیانه ترین شرایط محصور شدند . در

مستند سریالی World’s Biggest Ghost Hunt: Pennhurst Asylum

پنج بازپرس بی باک و شجاع به مدت دو هفته خود را در داخل تیمارستان افسانه ای محبوس می کنند تا گزارش های غیر قابل توضیح از فعالیت های ماوراء الطبیعه را ثبت کنند . با گزارش های مربوط به حملات جسمی ، صداهای اسرارآمیز و موارد دیگر ، مالک تیمازستان به تیم بازپرسها اجازه دسترسی بی سابقه به کل دارایی 110 هکتاری از جمله مناطقی را داده است که هیچ وقت مورد تحقیق قرار نگرفته است . این تیم از فن آوری پیشرفته و تخصص متنوع خود برای تحقیق در مورد زمین های خالی از سکنه برای طولانی ترین شکار ارواح تا کنون استفاده خواهد کرد . پنج بازپرس ماوراء الطبیعه به تیمارستان پنونورست در پنسیلوانیا رفتند تا گزارش های اخیر از فعالیت ماوراء الطبیعه را مستند سازی کنند .
نام: World's Biggest Ghost Hunt: Pennhurst Asylum
شرکت سازنده: Revelations Entertainment
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 9.2
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 24 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mkv
ستارگان: Max Baumle
رمز فایل: www.download.ir

World's Biggest Ghost Hunt: Pennhurst Asylum

Five paranormal investigators locked inside the Pennhurst Asylum in Pennsylvania to document recent reports of paranormal activity.

لینک دانلود