تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید WW2 Battle Front Simulator v1.6.3

WW2 Battle Front Simulator

یک بازی شبیه سازی جنگ جهانی دوم است و اگر علاقه ای به داستان ها و روایاتی از آن زمان دارید و دوست دارید آنها را تجربه کنید این بازی مخصوص شما است و می توانید از آن لذت ببرید . این بازی از دو حالت SandBox که حالت بدون داستان بازی است و می توانید تا دلتان بخواهد از امکانات بازی استفاده کنید و با ماشین های جنگی مشغول نبرد شوید ، حالت دیگر حالت داستانی این بازی است . داستان بازی اندروید WW2 Battle Front Simulator در 22 ژوئن 1941 در جبهه شرقی آغاز می شود و شما را در میانه های جنگ بارباروسا قرار می دهد ، جایی که ارتش عظیمی به سمت روسیه در حرکت بوده است . این عملیات تا 20 اوت 1941 ادامه پیدا کرده است . حالت داستانی بازی نبردهای معروف لنینگراد ، روستوف ، مسکو و استالینگراد بین آلمان و اتحاد جماهیر شوروی را شبیه سازی می کند و شما به عنوان یک بازیکن می توانید این تاریخ را مرور کنید . همچنین در جبهه غربی ، جایی که آلمان و آمریکا به جنگ مشغولند را نیز می توانید ببینید و در فرانسه به جنگ با هم مشغول شوید . این بازی یک شبیه سازی تقریبا واقعی از آن دوران است و اسلحه های معروف آن زمان چه سبک و چه سنگین را در بردارد . در

بازی WW2 Battle Front Simulator

می توانید تانک های معروفی چون Tiger ، Sherman و Pershing را داشته باشید . شما به عنوان یک بازیکن می توانید انتخاب کنید که برای کدام جبهه بجنگید و در کدام سمت قرار بگیرید ، آمریکا ، شوروی و آلمان جزو انتخاب های شما هستند . به دلیل تقلب ها و متقلب هایی که امروزه در همه بازی ها وجود دارند ، این بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت دارد و بدون آن کار نمی کند تا خیال همه از بابت عدم وجود هر متقلبی در بازی راحت شود . 
نام: WW2 Battle Front Simulator
حجم فایل: 138 مگابایت
شرکت سازنده: Cogoo Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.6.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه سازی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

WW2 Battle Front Simulator v1.6.3

This game requires internet to play because there are too many MOD gamers and hackers who ruin the community. Multiplayer Network Battle mode is now open. Ignight your battle instinct.If you had the power, how would you create a World War 2 battlefield? Which tanks and military units would you choose to participate on the war? What kind of tactics and strategy would you make to win the war? If you are a fan of the WW2 war machines, WW2 Battle Front Simulator is a powerful yet easy to use simulator where you can create and simulate a whole new realistic Battlefield. This SANDBOX is just fascinating.

لینک دانلود