تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Yaga The Bad Fate نسخه کرک شده CODEX

Yaga The Bad Fate

جدیدترین بسته الحاقی و آپدیت عنوان تحسین شده Yaga است که در سال 2020 منتشر شده است. بازی Yaga با بازخورد بسیار خوبی از جانب بازیکنان روبه‌رو شد و توسعه دهندگان استودیو Breadcrumbs در نهایت تصمیم گرفتند تا تجربه بازی را اندکی بهتر و بیشتر کرده و بازی را به سطح جدیدی از جذابیت ارتقا دهند. این بسته الحاقی حاصل مطالعه دقیق ایمیل‌ها و نقد و بررسی‌های بازیکنان در سرتاسر اینترنت است به‌گونه‌ای که بر طبق گفته کارگردان هنری این استودیو نیمی از زمان اختصاص‌یافته برای طراحی این نسخه جدید به خواندن ایمیل‌ها، پیام‌های جامعه دیسکورد و بررسی نقدهای گیمرهای حرفه‌ای به منظور یافتن دغدغه‌های اصلی کاربران اختصاص یافته است. یکی از مهم‌ترین سیستم‌های بازی که در این آپدیت جدید بهبود یافته سیستم Bad Luck یا بدشانسی است. این سیستم در واقع نوعی معیار در بازی است که شخصیت اصلی یعنی ایوان از آن بهره‌مند است. این سیستم در واقع نشان‌دهنده میزان اعتماد و نوع بینش ایوان نسبت به توانایی‌هایش است و هر چه سطح آن افزایش می‌یابد ایوان با مشکلات و سختی‌های بیشتری روبه‌رو می‌شود. در نسخه اصلی بازیکن هیچ کنترلی بر این سیستم نداشت اما در این نسخه جدید بازیکن قادر است تا با پرداخت مبلغی به جادوگران درصد آن را کاهش داده و یا با استفاده از آیتم‌های جادویی بدشانسی خود را افزایش دهند. یکی از بزرگ‌ترین ایرادات

بازی Yaga The Bad Fate

در ابتدای انتشار، سیستم مبارزاتی تکراری و بسیار دشوار آن بود که موجب اعتراض اکثر بازیکنان شد. این بسته علاوه بر این‌که عملکرد سیستم مبارزاتی را بهبود می‌بخشد قابلیت‌ها و امکانات جذابی نیز به آن اضافه می‌کند. تقریباً تمامی اسلحه‌ها، ابزارها و هیولاها به نحوی ارتقا یافته و قابلیت‌های جدیدی کسب کرده‌اند. آپگریدهای مختلفی برای هر اسلحه و ابزار تعبیه شده است و مهم‌تر از همه این‌که تأثیر تخریب آن‌ها طولانی‌مدت تر و قوی‌تر شده است. هر کدام از نیروهای دشمن نیز به نحوی دچار دگرگونی شده و نقاط قوت و ضعف و مهارت های جدیدی کسب کرده است. به‌عنوان‌مثال بعضی نیروهای دشمن از ابزار دفاعی جدیدی به نام شیلد بهره‌مندند و بعضی کلاس‌ها نیز می‌توانند با همکاری یکدیگر حملات مرگباری به صورت مکمل برای نابودی شما ترتیب دهند!

..|| برای مشاهده لیست کامل تغییرات این آپدیت به این لینک مراجعه کنید ||..

نام: Yaga The Bad Fate
حجم فایل: 1.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Breadcrumbs
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Versus Evil

Yaga The Bad Fate - CODEX

The Bad Luck system went through the biggest changes. The system was always designed to express Ivan’s situation, and create the experience of being unlucky. We probably recreated that experience a bit too well, since the players were feeling unlucky themselves and the game started to feel unfair and frustrating. Yaga is a game about exploration and experimentation, and we want players to replay and discover all its secrets, but we also had to make sure all play styles are fun.

لینک دانلود