تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار YouTube Downloader Converter v7.11.6 نسخه ویندوز

YouTube Downloader Converter

نرم افزاری در زمینه دانلود ویدیو از سایت های اشتراک گذاری ویدیو مانند YouTube, Facebook, Dailymotion, Instagram میباشد که با دارا بودن تجهیزات و ابزارهای مناسب و رابط کاربری خیره کننده به شما امکان میدهد تا بتوانید از تمامی سایت های اشتراک گذاری ویدیو فایل های موردعلاقه خود را با کیفیت های UHD 8K, 5K, 4K, QHD 2K, HD 1080p,720p دانلود نمایید. همچنین با توانایی جداسازی صدا از تصویر شما قادر میباشید تا بتوانید موسیقی های مورد علاقه خود را از ویدیو جدا نموده و در فرمت MP3 ذخیره نمایید.

نرم افزار YouTube Downloader Converter

همچنین به شما امکان میدهد تا بتوانید تمام و یا قسمتی از یک لیست پخش را به راحتی و با فشردن چند کلیک دانلود نموده و با پشتیبانی از دانلود چندین ویدیو به صورت همزمان در زمان شما بسیار صرفه جویی مینماید. همچنین با پشتیبانی از قابلیت Drag&Drop شما توانایی انداختن لینک ویدیو مورد نظر در نرم افزار را دارا میباشید که به شما را از عملیات کپی Paste کردن بی نیاز ساخته و با تبدیل فایل های صوتی و تصویری به MP4, FLV, AVI, WMV, MOV, MP3, AAC و بسیاری دیگر از فرمت های شناخته شده برای دستگاه هایی با سیستم عامل های متفاوت این نرم افزار را در لیست بهترین نرم افزار های دانلودر قرار میدهد.

ویژگی های نرم افزار YouTube Downloader Converter:

توانایی دانلود ویدیو ها به صورت آنلاین و پخش آفلاین

توانایی دانلود دیوید هایی با کیفیت های UHD 8K, 5K, 4K, QHD 2K, HD 1080p,720p

توانایی تبدیل ویدیو های YouTube به فایل های صوتی با فرمت MP3

پشتیبانی از دانلود چندین ویدیو به صورت همزمان

توانایی افزایش سرعت دانلود ویدیو ها و لیست پخش شما

پشتیبانی از قابلیت Drag&Drop ، توقف و شروع فایل های در حال دانلود

نام: YouTube Downloader Converter
حجم فایل: 19.4 مگابایت
شرکت سازنده: muziza
ورژن: v7.11.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

YouTube Downloader Converter v7.11.6 - Win

The app enables you to download entire or part of a playlist with just a few clicks. It supports simultaneous downloads. It allows you to download more than one video at the same time. You can pause and resume your downloads at any time. You may directly drag and drop video link from your browser to the drop box or the app window to start a download. You don’t even need to copy and paste video URL.

لینک دانلود