تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه صداهای Zero-G Spirit Of Raga – Classic Indian Vocal Samples

Zero-G Spirit Of Raga – Classic Indian Vocal Samples

مجموعه ای عظیم از موسیقی های اصیل هندی را به شما ارائه می دهد . در این مجموعه بیشتر بر روی موسیقی های کلاسیک هندی و موسیقی های کارناتیک که جنوب هند می باشد ، تمرکز می کند ، همچنین شامل سبک های عامیانه ، هندی ، نیمه کلاسیک ، حماسی و … می باشد . این مجموعه از هر دو سبک موسیقی های هندی شمالی و جنوبی که تفاوت های اساسی با هم دارند برخوردار است و شامل هر دو بخش و هر دو سبک می شود . همچنین شامل موسیقی هایی از آلات موسیقی کوبه ای اصیل هندی می باشد . در

مجموعه Zero-G Spirit Of Raga – Classic Indian Vocal Samples

نمونه هایی از آواز های بهاجانس که به سبک کلاسیک می باشد نیز وجود دارد همچنین موسیقی های کلاسیک اثر سوارامالیکا نیز در این مجموعه قرار داده شده است . اگر علاقمند به موسیقی اصیل هندی هستید این مجموعه یکی از بزرگترین مجموعه های موجود در سبک موسیقی هندی می باشد و می توانید از نمونه های آن در ویرایش صدا و صداگذاری استفاده کنید . مجموعه موسیقی Zero-G Spirit Of Raga – Classic Indian Vocal Samples توسط هنرمند مشهور هندی که در عرصه موسیقی و هنرپیشگی فعالیت دارد و نامش رنجینی همانت می باشد ، جمع آوری و عرضه شده است . در این مجموعه عظیم می توانید بیش از 1100 قطعه و نمونه را پیدا کنید که هر کدام سبک مخصوص به خود را در یک زمینه موسیقی هندی و … دارند .
نام: Zero-G Spirit Of Raga - Classic Indian Vocal Samples
حجم فایل: 1.37 گیگابایت
تاریخ انتشار: 2020
رمز فایل: www.download.ir

Zero-G Spirit Of Raga - Classic Indian Vocal Samples

The Zero-G Spirit Of Raga sample pack covers a huge collection of vocal samples in various Indian styles focusing mainly on Hindustani classical (Northern India) and Carnatic classical (Southern India). It also includes Folk, Traditional, Devotional and Semi-Classical styles.Emotive, spiritual, atmospheric and powerful, Spirit of Raga features both Northern and Southern classical Indian music styles and is delivered in two parts... The Carnatic Edition consists of vocal samples in the South Indian classical style and includes Classical and Devotional songs, Swaramaalika and Thillanas in popular ragas.

لینک دانلود