mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید. سرور مجازی ایران با پهنای باند بالا  , نمایندگی هاست سی پنل آلمان

دانلود فیلم آموزشی تغییر سایز بدن Insanity

Insanity یکی دیگر از محصولات شرکت BeachBody می باشد که به تازگی منتشر شده است . هر آنچه در ذهن خود در مورد تمرینات سخت دارید را فراموش کنید به این علت که در این فیلم آموزشی شما قرار است تمام تمرینات ساده دوران مدرسه را به خانه بیاورید . در اکثر تمرینات ورزشی شما همانند یک موتور سرعتی باید با یک ریتم یکنواخت حرکات ورزشی را انجام داده و به طور مداوم سرعت و ضربان قلب شما بالا می رود . سپس باید به آرامی به تمرینات سبک رفته تا دوباره نفس و انرژی خود را ذخیره سازید .

توضیحات دیگر : ولی با فیلم آموزشی Insanity شما دقیقا عکس حرکات گفته شده را انجام می دهید . ابتدا 3 تا 5 دقیقه با یک ریتم آرام تمرین را آغاز کرده و به صورت مداوم هوا را دم و بازدم می کنید . به این تمرین Max Interval Training گفته می شود زیرا باعث می شود تا بدن شما در طول تمرین در بیشترین مقدار ظرفیت خود قرار گیرد . به صورت مداوم بر محدودیت ها غلبه کرده تا بدنتان وفق پیدا کند . از این طریق شما می توانید به یک بدن ایده آل در پایان دوره ی 60 روزه دست پیدا کنید . با استفاده از Insanity شما از بدن خود استفاده کرده تا به بهترین بدنی که می توان دست پیدا کنید . زیرا در این تمرینات تمام بدن شما در حال کار و انجام تمرینات مختلف می باشد . شاید با دید اول به این نتیجه برسید که Insanity دیوانه وارترین تمرینات بدن سازی است که تا کنون مشاهده کرده اید ولی باید این نکته را در نظر داشت که نتیجه ی آن به همان میزان دویانه وار خوب است .

 

 

دانلود فیلم آموزشی تغییر سایز بدن Insanity

ویژگی های فیلم Insanity :

– آموزش اصولی برای قوی کردن بدن

– استفاده از  اساتید مجرب

– بهره گیری از لوازم ورزشی حرفه ای برای رسیدن به درجات درست

– توجه به نکات مختلف حرفه ای بدن

– وجود برنامه های مناسب تمرینی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
2 DVD
10,000 تومان
فیلم آموزشی Insanity محصول BeachBody
خرید
لینک دانلود