mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید. سرور مجازی ایران با پهنای باند بالا  , نمایندگی هاست سی پنل آلمان

دانلود نرم افزار آنالیز و طراحی الکترو مغناطیس CST Studio Suite 2016 SP1

به روز رسانی :

1395/01/29 نسخه جدید اضافه شد .

نرم افزار CST Studio Suite 2016 آنالیز و طراحی الکترو مغناطیس ، یک نرم افزار قدرتمند مهندسی برای شبیه سازی و بهینه سازی سیستم الکترومغناطیسی می باشد که نسخه 2016 SP6 توسط کمپانی CST برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار 2016 CST Studio Suite دارای تکنولوژی پیشرو می باشد ، که در سراسر جهان توسط مهندسین استفاده می باشد . این نرم افزار دارای سه ستون از محصولات CST می باشد که دقت ، سرعت و قابلیت استفاده بالا را به شما می دهد . نرم افزار 2016 CST Studio Suite توسط مهندسان و محققان کار در سراسر جهان مورد استفاده قرار میگیرد . و طیف الکترومغناطیسی به مدل سیستم و بهینه سازی طرح استفاده می شو د. حل محکم یکپارچه خود را با پوشش طیف وسیعی از فرکانس ها و مقیاس های هندسی و توسط فن آوری های تخصصی برای برنامه های کاربردی مانند PCB ها ، کابل ها ، تجزیه و تحلیل حرارتی ، دستگاه ها و ذرات باردار تکمیل شده فراهم شده است . نرم افزار 2016 CST Studio Suite دارای راه حل دقیق ترین و کارآمد محاسباتی برای طرح های الکترومغناطیسی است ، از استاتیک به نوری و از مقیاس نانو به الکتریکی بزرگ ، CST Studio Suite شامل ابزار برای طراحی ، شبیه سازی و بهینه سازی طیف گسترده ای از دستگاه های تجزیه و تحلیل به خالص EM محدود نمی شود ، همچنین می تواند شامل اثرات حرارتی و مکانیکی و شبیه سازی مدار باشد . در نرم افزار CST Studio Suite می توانید محصول قابل توجهی به مزایای بازار مانند چرخه های کوتاه تر توسعه ، نمونه سازی مجازی پیش از محاکمه فیزیکی و بهینه سازی به جای آزمایش ارائه دهید .

درباره کمپانی CST :

این شرکت در سال 1992 تاسیس شد ، CST وسیع ترین طیف وسیعی بازار از ابزار شبیه سازی 3D میدان الکترومغناطیسی از طریق یک شبکه جهانی از فروش و کارکنان پشتیبانی و نمایندگان را دراختیار شما قرار میدهد . CST Studio Suite یک بسته از نرم افزار با کارایی بالا برای شبیه سازی میدان های الکترومغناطیسی در تمام باند فرکانس و همچنین فروش و پشتیبانی محصولات شخص ثالث مکمل میباشد ، موفقیت خود را در ترکیبی از تکنولوژی پیشرفته ، یک رابط کاربر پسند تجربه کنید . مشتریان CST در صنایع مختلف به عنوان ارتباطات از راه دور ، دفاع ، خودرو ، الکترونیک و درمانی هستند . امروزه این شرکت برخوردار موقعیت پیشرو در فرکانس بالا در بازار شبیه سازی 3D EM میباشد .

تصویری از محیط نرم افزار

Screenshot.CST

CST Studio Suite

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 DVD
8000
نسخه CST Studio Suite 2016 SP1
خرید
لینک دانلود