تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Flaming Core v3.8.2 + مود

Flaming Core در سبک آرکید میباشد و توسط  استودیوی بازی سازی Habby برای اندروید طراحی و ساخته شده است. دنیای این بازی دنیای هکرهاست و تمامی دوستان شما در حال حاضر هک‌ شده اند و  شما را نیز تهدید میکند . داستان این بازی بدین صورت است که امنیت دنیا به یک ماموریت مهم و حیاتی بستگی دارد : کنترل هسته شعله‌ور! در بازی، کنترل این هسته به عهده شما است و تنها راه بازگرداندن نظم و نجات دنیا این است که هسته شعله‌ور را در فضای بازی حرکت داده و بر دشمنان خود پیروز شوید . این بازی هیجان انگیز در مجموع شامل 160 مرحله جالب است که در آن تعداد بسیاری از دشمنان برای شما تله‌گذاری می‌کنند تا در اجرای ماموریت شکست بخورید ، دشمنان شما در این بازی تمام تلاش خود را میکنند تا در این ماموریت ناکام بمانید ، بنابراین شما باید مهارت خود را در زمینه کنترل این هسته شعله‌ ور به کار گیرید و با هدایت آن از طریق محیط‌ های مختلف، از خطرات دشمن دوری کنید .

محیط بازی اندروید Flaming Core

ویژگی های بازی اندروید Flaming Core :– مراحل چالش برانگیز– بیش از 160 مرحله– مختلف‌ بودن نوع دشمنان– تله های مختلف برای به چالش کشیدن– گیم پلی فوق العاده و محبوب– صدا گذاری حرفه ای– گرافیک قدرتمند– لینک مرتبط : Google Play

Flaming Core v3.8.2

Enter a world of hackers.
All your comrades have been hacked and now everything out there has only one mission: to obliterate you.
Welcome to FLAMING CORE!
Control your Core to defeat enemies and get to the end: the only way to restore order and save the world. Flaming Core is free to play.

لینک دانلود