دانلود انیمیشن سریالی PJ Masks

به روز رسانی :

1399/03/19 فصل چهارم تا قسمت 3 اضافه شد .

PJ Masks

داستان سه دوست جوان به نام های Catboy , Owlette و Gekko است که زمانی که لباس های خوابشان را می پوشند و سنگ های جادویی را فعال می کنند، به سه ابر قهرمان تبدیل می شوند و به سوی ماجراجویی های مختلف می روند و معماهای مختلفی را حل می کنند . آنها با همکاری یکدیگر و به اشتراک گذاری مشکلات، راه حل را پیدا می کنند . Catboy , Owlette و Gekko در زمان خواب، با آدم های بد مبارزه می کنند . آن ها در سفر های شان درس های با ارزشی یاد می گیرند . قهرمانان داستان باید با تبهکارانی مانند، رومئو ( Romeo )، لونا گرل ( Luna Girl ) و نینجای شب ( Night Ninja ) مبارزه کنند و جلوی آنها را بگیرند . این انیمیشن در شبکه Disney Junior پخش شده است و توسط Romuald Racioppo ساخته شده است . اولین قسمت این انیمیشن در سال 2015 منتشر شد .

انیمیشن PJ Masks

توانست از سات IMDB امتیاز 6.4 را از 10 کسب کند . از صدا گذاران این انیمیشن سریالی می توان به Jacob Ursomarzo, Addison Holley, Kyle Harrison Breitkopf, Alex Thorne, Devan Cohen, Brianna Daguanno و Carter Thorne اشاره کرد . 
* 13 قسمت اول فصل 1 انگلیسی و قسمت 14 تا 26 به زبان روسی هستند، بقیه قسمت ها به زبان انگلیسی می باشند *
  
نام: PJ Masks
تاریخ انتشار: 18 سپتامبر 2015
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: انیمیشن - ماجرایی
مدت زمان پخش: 24 دقیقه
فرمت فایل: mkv - mp4
رمز فایل: www.download.ir

PJ Masks 2015 Animated series


Three children become superheroes at night. During the school day a problem arises, and during the night the culprit is found by the PJ Masks and the problem gets solved by sharing ideas, recognizing strengths and weaknesses, and the ability of working together to get the problem solved. Everything is made right for the children the next day thanks to the PJ Masks. Because bedtime is the right time to fight crime.لینک دانلود