تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی Asterix: The Secret of the Magic Potion

انیمیشن سینمایی Asterix: The Secret of the Magic Potion داستان مردمی است که در یک روستا در کنارهم به خوبی و خوشی زندگی می کنند و استریکس کسی است که بیشتر مورد توجه است. “پانورامیکس” برای حفظ آینده‌ی روستا به همراه “آستریکس” و “اوبلیکس” به سرزمین گل‌ها سفر می‌کند تا بتواند یک جادوگر جوان دانا را پیدا کند که راز معجون جادویی را می‌داند و به این ترتیب روستا و مردمش را از دست یک مشکل بزرگ نجات دهند. انیمیشن Asterix: The Secret of the Magic Potion محصولی دیگر از کمپانی  M6 Studio است که در سال 2018  و در تاریخ 5 December 2018عرضه شد. Asterix: The Secret of the Magic Potion یک انیمیشن در رده کمدی, ماجراجویی است که به نویسندگی Alexandre Astier, Louis Clichy و در کشور فرانسه به مدت 85 دقیقه و به زبان فرانسویی ارائه شده است.

Asterix_The_Secret_Of_The_Magic_Potion_2018_1080p_BluRay__www.download.ir.mp4 (Copy)

مشخصات انیمیشن : – ژانر: کمدی, ماجراجویی– کارگردانان:  Alexandre Astier, Louis Clichy– نویسنده:  Alexandre Astier, Louis Clichy– صداگذاران:  Alex Lutz, Alexandre Astier, Christian Clavier, Guillaume Briat– استودیو سازنده:  M6 Studio– زمان انتشار:  5 December 2018– مدت زمان: 85 دقیقه– زبان:  فرانسویی– ساخت کشور: فرانسه– لینک مرتبط:  IMDB

Asterix: The Secret of the Magic Potion

Following a fall during mistletoe picking, Druid Panoramix decides that it is time to secure the future of the village. Accompanied by Astérix and Obelix, he undertakes to travel the Gallic world in search of a talented young druid to transmit the Secret of the Magic Potion.

لینک دانلود