دانلود انیمیشن سینمایی Blame! 2017

این انیمیشن زیبا و جذاب که در مورد آینده ایی دور صحبت می کند که جوامع انسانی درهم آمیخته با تکنولوژی با مشکلی جدی روبرو میشوند، یک ویروس به درون تکنولوژی آنها نفوذ و موجب مشکلات عدیده ایی برای انسان ها می گردد. در این میان یک معلم به نام کریستینا با ایجاد یک جو انتقام سعی دارد که قدرت خود را به نمایش بگذارد. داستان از درون یک مدرسه در ژاپن شروع می شود و دقائقی هیجان انگیز و زیبا را برای شما ایجاد می کند. انیمیشن Blame! 2017 محصولی دیگر از کمپانی 33 است که در سال 2018 عرضه شد. در این انیمیشن می بینیم که ….. . این انیمیشن که یک انیمیشن در رده اکشن، هیجانی، علمی-تخیلی است که به نویسندگی Hiroyuki Seshita و در مدت 106 دقیقه است.

Blame.2017.Bluray.1080p.Ganool_2.mkv

مشخصات انیمیشن :

– ژانر: اکشن، هیجانی، علمی-تخیلی– کارگردانان:  Hiroyuki Seshita– نویسنده:  Hiroyuki Seshita– صداگذاران:   Takahiro Sakurai, Kana Hanazawa, Sora Amamiya– استودیو سازنده: King Records, Kôdansha– زمان انتشار:  20 May 2017– مدت زمان: 106 دقیقه است.– زبان:  ژاپنی– ساخت کشور:– لینک مرتبط:  IMDB

Blame! 2017

Chris Messina stars as a substitute drama teacher whose taboo relationship with an unstable student (Quinn Shephard) strikes a nerve in her jealous classmate (Nadia Alexander), sparking a vengeful chain of events within their suburban high school that draws parallels to Arthur Miller's 'The Crucible'.

لینک دانلود