دانلود انیمیشن سینمایی Superman/Batman: Public Enemies

انیمیشن سینمایی Superman/Batman: Public Enemies داستان ابر قهرمانان داستان این بار بتمن یا همان مرد خفاشی و سوپر من هستند که در مقابل دشمنان عدالت میخواهند شهر را نجات دهند. بتمن که در یک دعوای دیرینه با سوپرمن است این بار برای نجات شهر از چنگال یک سری از ارازل متحد شده اند و با کمک همدیگر سعی دارند که آرامشی را که مدت ها است به واسطه هرج و مرج ها ایجاد شده است از بین ببرند. داستان فیلم پر از صحنه های اکشن و فراقدرتی است. انیمیشن Superman/Batman: Public Enemies محصولی دیگر از کمپانی  DC Comics است که در سال 2009  و در تاریخ 29 September 2009عرضه شد. Superman/Batman: Public Enemies یک انیمیشن در رده اکشن, انیمیشن, درام است که به نویسندگی Ed McGuinness, Jeph Loeb و در کشور آمریکا به مدت 67 دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه شده است.

Superman_Batman_Public_Enemies_2009_720p_BluRay_Download.ir.mp4

مشخصات انیمیشن : – ژانر: اکشن, انیمیشن, درام– کارگردانان:  Ed McGuinness, Jeph Loeb– نویسنده:  Ed McGuinness, Jeph Loeb– صداگذاران:  Clancy Brown, Kevin Conroy, Tim Daly– استودیو سازنده:  DC Comics– زمان انتشار:  29 September 2009– مدت زمان: 67 دقیقه– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا– لینک مرتبط:  IMDB

Superman/Batman: Public Enemies

When Lex Luthor gets elected US President, he uses the threat of an oncoming kryptonite meteor striking Earth as a rationale to frame Superman.

لینک دانلود