تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید دفاع دایناسورها Dino bash v1.3.10

Dino bash

یک بازی استراتژی و اکشن برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما دایناسورها را در دوران ژوراسیک در یک جنگ علیه انسان ها هدایت می کنید . وظیفه شما در این بازی محافظت از تخم دینو دایناسور ها در برابر انسان ها می باشد . در این بازی شما می توانید به کمک دایناسور ها با انسان ها مبارزه کنید و مردم را به عقب برانید . هر کدام از دایناسور ها دارای توانایی های منحصر به فردی هستند و در عین حال دارای نقاط ضعف هم هستند . برای انتخاب دایناسور ها باید با آگاهی از مزایا و معایب آن ها عاقلانه تصمیم بگیرید . در طول بازی می توانید دایناسور های خود را ارتقا دهید و با قدرت بالاتری به میدان نبرد بروید . در

Dino bash

شما می توانید به دایناسور ها کمک کنید تا در 100 نبرد با انسان ها بتوانند از خودشان دفاع کنند و از انقراض دایناسور ها جلوگیری کنید . از روش های مختلف برای محافظت از تخم دایناسور ها استفاده کنید و با تخم های غیر واقعی انسان ها را فریب دهید .
نام: Dino bash
حجم فایل: 70 مگابایت
شرکت سازنده: Tilting Point
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.3.10
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Dino bash - v1.3.10

Dinosaurs and their eggs are under attack by hungry cavemen and only you can save them in this action-packed dinosaur defense game. Join the Jurassic battle!

لینک دانلود