دانلود انیمیشن سینمایی The Drawn Together Movie: The Movie! 2010

انیمیشن The Drawn Together Movie: The Movie! 2010 محصولی دیگر از کمپانی  Comedy Central است که در سال 2010  و در تاریخ  18 March 2010عرضه شد.  Comedy Central یک انیمیشن در رده کمدی، رازآلود است که به نویسندگی Greg Franklin و در کشور آمریکا به مدت 70 دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه شده است. در این انیمیشن می بینیم که هشت شخصیت تلویزیونی از ابتدا به برنامه ایی دعوت می شوند که در آن باید نقش دوستان صمیمی را بازی کنند، اما بعد از مدت ها آماده سازی متوجه می شوند که برنامه لغو شده است و آنها دیگر نمی توانند در داستان حضور داشته باشند، پس برای بازگرداندن برنامه به صحنه دست به کار شده و سعی می کنند آن را به روی صحنه بیاورند. این هشت شخصیت که از ابتدا باید یکدیگر مشکل دارند اکنون دوستانی صمیمی شده اند .

The.Drawn.Together.Movie.The.Movie.2010.Bluray.720p.mkv

مشخصات انیمیشن :– ژانر: کمدی، رازآلود– کارگردانان:  Greg Franklin– نویسنده:  Dave Jeser, Matthew Silverstein– صداگذاران:  Adam Carolla, Jess Harnell, Seth MacFarlane– استودیو سازنده:  Comedy Central– زمان انتشار:   18 March 2010– مدت زمان: 70 دقیقه– زبان:  انگلیسی– ساخت کشور: آمریکا– لینک مرتبط:  IMDB

The Drawn Together Movie: The Movie! 2010

Eight housemates on a fake animated reality TV show realize they've been canceled and set off on a journey to get back on the air.

لینک دانلود