تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن کارتونی Barbie in a Christmas Carol با دوبله گلوری

انیمیشن کارتونی Barbie in a Christmas Carol با دوبله گلوری ، یک انیمیشن کارتونی در سبک خوانوادگی می باشد . این فیلم انیمیشن 14 فیلم انیمیشن می باشد که در رابطه با شخصیت باربی ساخته شده است . داستان این فیم انیمیشن بر اساس کتاب Christmass Carol نوشته Charles Dickens نوشته شده است . در این فیلم انیمیشن شخصیت باربی در نقش آواز خوانی می باشد که در دوران ویکتوریای لندن زندگی می کند . این فیلم انیمیشن یک اقتباس بسیار زیبا از کتاب چارلز دیکنز می باشد ، که به زیبایی توانسته است با فضای فیلم های باربی و داستان Christmass Carol یک انیمیشن زیبا را خلق کند . شخصیت منفی این سری به کمک گربه بد جنس خود برنامه دارند تا در شب کریسمس تمام سالن های تاتر را تعطیل کرده و مردم را از شادی در شب کریسمس محروم کنند . اما پس از دیدن شبح های شب کریسمس ایدن نقشه خود را عوض می کند و سعی در کمک کردن به مردن و شاد کردن آنها را دارد . انیمیشن کارتونی Barbie in a Christmas Carol با دوبله گلوری یک انیمیشن زیبا با فضای داستان های چارلز دیکنز دارد .

تصاویری از انیمیشن کارتونی Barbie in a Christmas Carol با دوبله گلوری

Barbie.In.A.Christmas.Carol.DVDRip.www.download.ir.mkv_thumbs_[2015.02.03_11.08.49]

مشخصات دیگر :– ژانر : انیمیشن – ماجراجویی – خوانوادگی– کارگردان : Kelly Sheridan– تهیه کننده : Rainmaker Animation– نویسنده : Ashleigh Ball– شرکت سازنده : Rainmaker Animation– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ انتشار : 2008– مدت زمان : 76 دقیقه– زبان پخش : فارسی – دوبله گلوری– کیفیت نمایش : 480dvdrip– فرمت فایل : Mkv– زیرنویس فارسی : بزودی

به‌منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری برای دانلود نسخه دوبله توسط گلوری قبل از دانلود برداشته شده ولی این به معنای رضایت گلوری برای دانلود رایگان آثار و یا پرداخت اختیاری نیست! خواهشمندیم بمنظور حمایت از گلوری، قبل یا پس از دانلود هزینه دوبله را از لینک پرداخت داده شده در سایت، پرداخت نمایید.

  
لینک دانلود