تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن کارتونی Stitch The Movie 2003

Stitch The Movie 2003 نام یک انیمیشن کارتونی می باشد که در سال 2003 توسط کمپانی Disney Television Animation ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Tony Craig بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Leroy & Stitch و Mickey’s Around the World in 80 Days را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیار ی نیز شده است .

خلاصه داستان : لیلو و استیچ باری دیگر با همراهی دوستانشان در کنار یکدیگر زندگی می کنند . استیچ ، جومبا ، پیکلی به همراه لیلو و نانی با خوشحالب  در کنار یکدیگر زندگی می کنند تا اینکه جومبا که تمام آزمایش های خود را به همراه خود به محل زندگی لیلو آورده است متوجه می شود که دو عدد از آزمایش هایش توسط دکتر جاک همسترویل دزدیده شده است . در ادامه آنها متوجه می شوند که سوژه شماره 221 و 625 که خطرناک ترین این آزمایشات می باشند در حال خدمت به دکتر همسترویل شیطانی می باشند .

دانلود انیمیشن کارتونی Stitch The Movie 2003مشخصات دیگر این انیمیشن :– ژانر : انیمیشن درام– کارگردان : Tony Craig– شرکت سازنده : Disney Television Animation– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ انتشار : 2003– مدت زمان : 64 دقیقه– فرمت پخش : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود