دانلود انیمیشن Death Note Relight 2 – L’s Successors 2008

انیمیشن Death Note Relight 2 – L’s Successors 2008 محصولی دیگر از کمپانی Madhouse است که در سال 2008 عرضه شد. در این انیمیشن می بینیم که این قسمت از داستان که با مروری بر قسمت قبلی آغاز می شود و این فضایی خاص را به  بیننده القا خواهد نمود. آنچه در این قسمت خواهیم دید شامل این خواهد شد که در این قسمت Mello  مرگ دوست خود L را اعلام می‌کند و داستان ادامه پیدا می‌کند. این انیمیشن در واقع یک گذر بر روی سری افسانه‌ای Death Note One  است که در آن اتفاقات فرا طبیعی برای یکسری از افراد اتفاق می‌افتد و هر کدام از آنها به واسطه نیرویی که دارند برای پیشبرد و جلوگیری از آسیب رسیدن به دیگر دوستان خود از آن استفاده می کنند و به بررسی بازگشت L  به تیم خانه و بررسی Kira case  می پردازند . این انیمیشن که یک انیمیشن در رده معمایی و رازآلود است که به نویسندگی Tetsurô Araki و در مدت 93 دقیقه عرضه شده است.

Death.Note.Relight.2.Ls.Successors.2008.Bluray.720p.x265.mkv

مشخصات انیمیشن : – ژانر: معمایی و رازآلود– کارگردانان:  Tetsurô Araki– نویسنده:  Tetsurô Araki, Toshiki Inoue– صداگذاران:  Mamoru Miyano, Kappei Yamaguchi, Noriko Hidaka |– استودیو سازنده: Madhouse– زمان انتشار:  22 August 2008– مدت زمان: 93 دقیقه– زبان:  ژاپنی– ساخت کشور: ژاپن– لینک مرتبط:  IMDB

Death Note Relight 2 – L’s Successors 2008

Death Note Relight 2 – L’s Successors 2008

Animation Death Note Relight 2 - L's Successors 2008 is another product from Madhouse, which was released in 2008. In this animation, we see that this part of the story begins with a review of the previous section, which will give the spectator a special atmosphere. What we'll see in this section is that in this episode Mello announces the death of his friend L and the story goes on. This animation is, in fact, a passage on the legendary Death Note One series, in which supernatural events occur for a number of people, and each of them is used by the force to advance and prevent the harm of other friends. They will check back L to the home team and check the Kira case. This animation is an animation in the mysterious and mysterious category that Tetsurô Araki has written for 93 minutes.

لینک دانلود