تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Armadillo Gold Rush v1.1.3

Armadillo Gold Rush

یک بازی پازل برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما باید به آرمادیلو کمک کنید تا در مرحله های مختلف سکه های طلا را جمع آوری کند . تنها کاری که آرمادیلو می کند این است می تواند بر روی زمین بغلتد و مانند توپ به جلو و عقب حرکت کند تنها ویژگی آرمادیلو این است که در برابر هر مانعی که بر سر راهش باشد متوقف می شود . در این بازی شما باید با بررسی کردن تمام مسیر ها می توانید تمام سکه های طلا را جمع آوری کنید . در هر مرحله از بازی شما با تله های مختلف مانند بمب ، توپ لیزری ، حیوانات خطرناک ، مار و عقرب روبه رو هستید . برای جمع آوری سکه های طلا از تمام تله ها عبور کنید و به مرحله بعدی صعود کنید . در

Armadillo Gold Rush

شما می توانید در بیش از 75 مرحله مختلف از این بازی لذت ببرید . در این بازی شما هر چه به مراحل بالاتر صعود می کنید موانع سر راهتان بیشتر و سخت تر از قبل می شود پس تمام حواستان را جمع کنید موانع را پشت سر بگذارید و تمام سکه های طلا را جمع آوری کید .
نام: Armadillo Gold Rush
حجم فایل: 43 مگابایت
شرکت سازنده: AppAbove Games LLC
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 2.3 به بالا

Armadillo Gold Rush - v1.1.3

Best-selling arcade puzzler now on the Google Play Store! Life’s tough when you’re an armadillo who can roll but can’t stop—especially when you’re trying to strike it rich in the Wild West! Position the armadillo so you can scoop up the gold while avoiding snakes, scorpions, spikes, and other dangers.

لینک دانلود