دانلود بازی اندروید Bomber Friends v3.22

Bomber Friends یکی از بازی های بسیار جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های استراتژی و تخته ای است که همراه با نسخه جود شده با بدون محدودیت آن در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . در این بازی شما می توانید به صورت های تک نفره ک چند نفره تا حد اکثر 4نفر به صورت آنلاین بازی کنید . صورت آنلاین این بازی بسیار جذاب تر و هیجانی تر خواهد بود . در این بازی شما بمب هایی در اختیار دارید که با گذاشتن آنها در صفخه بلاک ها و دیوار ها را باید منفجر کنید و این کار را باید با دقت و استراتژی خاص انجام دهید تا برنده بازی شوید همچنین وقتی به صورت چند نفره و آنلاین این بازی را انجام می دهید بر روی صفجه نمایش هر کدام به صورت جدا گانه با یکدیگر بازی می کنید و برنده شدن در این بازی نیاز به سرعت عمل بالای شما برای نابود کردن بلان ها به نسبت بازی کنان دیگر دارید . پس اگر شما هم از طرفداران بازی های تخته ای با صفحه ای هستید و دنبال داستان جدید و جذابیت بیشتری استید می توانید این بازی جذاب و هیجان انگیز را به صورت رایگان از سایت ما دانلود کرده و از آن لذت ببرید .قابلیت های بازی Bomber Friends : -قابلیت بازی به صورت تک نفره یا چند نفره تا حد اکثر 4نفر . -بازی به صورت چند نفره همراه با متصل بودن به اینترنت . -دارای 100 سطح متفاوت در بازی . -حالت بازی کلاسیک bomber man . -جمع آوری power ups در بازی . -قابلیت اتصال به اکانت گوگل پلی .

Bomber Friends

Get Bomber Friends now and join the immensely hectic and fun online multiplayer game! Bomb your friends and be the last to survive to win the match!
Collect powerups to get more powerful bombs! Use the explosive bombs to blast your friends from across the map!
And don’t worry if you get blasted, then the fun has just begun! Dead bombers can haunt the living players and make their play harder with curses!


Game Features:
– Online multiplayer for 2-4 players! Challenge your friends or play against random opponents.
– Campaign mode with over 100 levels! Find your way through 3 different worlds full of devious monsters!
– Classic Bomberman gameplay, with controls polished for touchscreen!
– Collect powerups and watch out for evil curses.
– Customize your character with cool hats, taunts, and greetings!
– The best bomber man or woman collects the most in-game coins.
– Includes google play achievements and leaderboards.
– Bomber Friends has universal game controller support! (Also MOGA-Enhanced! Available at major retailers, carrier stores and online at www.MOGAanywhere.com)
– Supports Android TV!

لینک دانلود