تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نبرد با اژدها در امپراطوری پادشاهان

دانلود بازی اندروید Dice Hunter Quest of the Dicemancer v3.4.0 به همراه نسخه مود شده

Dice Hunter: Quest of the Dicemancer نام یک بازی جدید و محبوب اندرویدی می باشد که همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی ان در اختیار کاربران به صورت کاملا رایگان قرار گرفته است تا از بازی کردن آن لذت ببرند . شما برای قوی بودن در این بازی احتیاج به استراتژی ، تاکتیک حساب شده و کمی شانس می باشید . شما در این بازی بر روی یک صفحه یا برد بازی خواهید کرد که با گروهی به این بازی می نشینید ک هر کدام به نوبت تاس می اندازید و هر کدام در نوبت خود مهره خود را تکان می دهید یا از قابلیت هایی که در اختیار شما قرار می گیرد استفاده می کنید . همچنین شما می توانید با انداختن تاس مهره ها یا افراد خود را ساخته و با استراتژی درست از آنها در بازی استفاده کنید تا با دیگر افراد در گروه رقابت کنید و آنها را شکست دهید . اگر عدد تاس های شما در بازی تکرار شود شما می توانید از برخی قابلیت های خاص در بازی استفاده کنید که شما را در بازی به جلو می اندازد . این بازی کاملا به صورت آنلاین می باشد و شنا با دیگر افراد به صورت زنده در جهان به بازی و رقابت بر سر میز می نشینید و همچنین در بازی تورنومنت هایی در هر مدت زمان مشخص شروع می شود که همه ی افراد بازی در سر تا سر جهان با یکدیگر به رقابت می پردازند و برنده هر گروه با یکدیگر بازی می کنند تا نفر اول مشخص شود و جایزه های زیادی را برنده خواهد شد . اگر شما به دنبال بازی جذاب تخته ای هستید حتنا این بازی خاص و با داستانی بسیار جذاب را دانلود کرده و نظرات خود را در بازه ی آن با ما به اشتراک بگذارید .

برخی قابلیت های بازی Dice Hunter: Quest of the Dicemancer :

-بازی به صورت آنلاین .
-دارای گرافیک فوق العاده بازی .
-بازی به صورت گروهی با افراد دیگر در جهان .
-دارای تورنومت های جذاب در سر تا سر جهان .
-دارای راهنمای قوانین بازی .
-همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی .

Dice Hunter Quest of the Dicemancer

Master tactical dice battles! Enjoy the clever combination of skill and luck. Dice Hunter is a turn-based role playing game with collectible dice. Play now for FREE!


STORY:


Become the Dicemancer and assume the incredible ability to capture creatures into dice. Hunt dice and wield them to save the Land of Chance from the marauding minions and evil allies of the wicked Snake Eyes.


FEATURES:


Play with the BEST DIGITAL DICE!


Battle CASCADING MONSTERS in challenging puzzle-like levels!


LOCK and ROLL your dice to match magical symbols!


COLLECT dice and build teams to optimize your strategy!


EVOLVE your dice and use their SPECIAL POWERS for tactical advantage!


Join the DAILY TOURNAMENT to compete against friends and strangers!


This game is free to play, but offers in-app purchases.

لینک دانلود