تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نبرد با اژدها در امپراطوری پادشاهان

دانلود بازی اندروید Drone Shadow Strike v1.21.008

Drone Shadow Strike نام بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن و هماپیمایی است که کاربران عزیز گوشی ها و تبلت های اندروید می توانند آن را به صورت رایگان و همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن را از سایت ما دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرند . در این بازی شما کنترل هواپیماهای مختلف و متنوع جنگی با قابلیت های متفاوت را در اختیار دارید که بدون سرنشین هستند و شما باید با استراتژی های جنگی خود در هوا و میان ابر ها با سرعت زیاد پرواز کنید و با دشمن خود بجنگید ، هواپیماهای جنگی آن ها را نابود کنید و بمب های خود را بر روی سلاح های نظامی که برای حمله به شما هستند بریزید تا در ماموریت خود موفق شوید و به مراحل و ماموریت های بالاترو سخت تر فرستاده شوید . شما همچنین در هر مرحله از بازی می توانید امتیاز هایی را کسب کنید و با استفاده از آنها سلاج های جنگی و هواپیماهای چنگی خود را ارتقاء دهید و با دشمنان قوی تری به جنگ بپردازید . این بازی به صورت الهام گرفته شده از واقعیت طراحی شده است و به شما حس واقعیت و استرس و ادرنالین بازی را می دهد که می تواند برای کاربران این بازی بسیار جذاب باشد . همچنین این بازی به طور کلی رایگان می باشد اما برای دسترسی به بعضی موارد خاص شما باید پرداخت درون برنامه ای داشته باشید که می توانید با دانلود نسخه مود شده ای که در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم دیگر احتیاج به پرداخت آن را نداشته باشید و بدون محدودیت از بازی خود لذت ببرید .

قابلیت های منحصر به فرد بازی Drone Shadow Strike :

-دارای 25 نوع سلاج مختلف جنگی در بازی .

-بازی به صورت آفلاین .

-دارای 7 سطح متفاوت در بازی .

-همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت بازی .

-بیش از 280 چالش و 70 دستاورد متفاوت در بازی .

-قابلیت انجام جنگ های انتخابی .

-دارای 8 نوع هواپیمای جنگی مختلف با کارایی های متفاوت .

-دارای گیم پلی اعتیاد آور .

Drone Shadow Strike v1.21.008

Drone Shadow Strike is the most epic military warfare game that offers an addictive mixture of strategy, fast-paced combat and real action! Operate the world’s best UCAVs with an arsenal of weapons and bring the rain!
Set in the heart of covert aerial warfare, with real world inspired immersive environments and the original FLIR (Forward looking Infrared) camera, the game puts you in the hot seat of a special ops operator. You must work your way up the chain of command over a series of covert missions, using ultra high tech equipment, strategy & skills and superior firepower to lay waste to the enemies of the state, all at the tap of your fingertips!
Reaper, evade enemy fire and raid their bases before they take you out. You are clear to engage!
The game is completely free to play but some in-game items require an in-app payment. You can turn off the payment feature by disabling in-app purchases on your device.
Exclusive Features:
•Fly 8 different types of UCAVs, from prototypes to official in-service aircrafts!
•Defend, Survive, Strike or Escort; 34 missions in 5 real world inspired campaigns.
•Cannons, Guided Missiles, Rockets & Bombs; 4 types of weapons, 25 ways to light ‘em up.
•Superior upgrades. Choose to be light & stealthy or loud & proud!
•7 Additional enhancements. Dominate the battlefield with airstrikes, nukes & more!
•Simple and easy intuitive touch controls, command the battle with just a fingertip!
•Fight alongside friendly AI forces. Provide overwatch and protect them at all costs!
•20 official Ranks. Start as an Airman Basic and rise up to command as a Master General.
•Over 282 Challenges & 70 Achievements.
•More campaign episodes to come.

لینک دانلود