تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Highway Getaway: Chase TV v1.2.1

Highway Getaway: Chase TV در سبک بازی های مسابقه ای است که برای کاربران دستگاه اندروید طراحی و ارائه شده است . در این بازی هیجان انگیز شما در نقش یک راننده هستید که توسط پلیس مورد تعقیب قرار گرفته شده اید . پدال گاز را فشار دهید چرا که در این بازی مهم ترین مورد سرعت شما است . شما می توانید سوار بر ماشین های جدید و مدرن جهان بشوید و در بزرگراه ها با سرعت حرکت کنید . این بازی در مقایسه با بازی های سبک خودش از هندلینگ بالایی برخوردار است به طوری که شما باید تنها حواستان باشد که به اتوموبیل های دیگر برخورد نکنید و با سرعت بالا رانندگی کنید . شما باید نقش یک راننده دیوانه سرعت را بازی کنید که به هیج قیمتی سرعت خود را پایین نمی آورد حتی اگر توسط تعداد زیادی از پلیس ها تعقیب شود . اجازه دهید که آدرنالین در خونتان ترشح شود و از یک تعقیب و گریز مجازی لذت ببرید . همچنین از صداگذاری قوی برخوردار است که هر کاربری را جذب می کند . 10 اتومبیل مختلف در اختیار شما قرار می گیرد که شما می توانید در مراحل مختلف از آن ها استفاده کنید . بیش از 200 ماموریت برای شما در این بازی قرار داده شده است که در مراحل بالاتر بازی به مراتب سخت تر و مشکل تر می شود . از nitro در بازی برای شتاب بسیار زیاد در بازی و سرعت گرفت در مدت زمان کم استفاده کنید همچنین شما می توانید این بازی هیجان انگیز را با به اشتراک گذاشتن در فیس بوک با دوستان خود از هیجان و چالش بیشتر در بازی برخوردار شوید . پس اگر شما هم از طرفداران بازی ماشین سوارب و مسابقه ای با گرافیکی بالا هستید این بازی را همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن در سایت نا دانلود کرده و از آن لذت ببرید .قابلیت های کلیدی بازیHighway Getaway: Chase TV : -دارای گرافیک بالا در بازی . -دارای ۱۰ نوع ماشین مختلف در بازی . -دارای نسخه مود شده . -دارای نیتروژن بر روی ماشین ها . -بیش از ۲۰۰ ماموریت مختلف در بازی .

Highway Getaway: Chase TV

A unique blend of racing game and endless runner with incredible graphics and intuitive one-hand controls!


Put the pedal to the metal, son – the cops ain’t messing around!
You’re a runaway driver, rushing through traffic. Your goal is simple: Outrun the police and gather as much heat as possible in the process! The more wanted you become, the more cash you earn!
So, let the adrenaline flow through your veins, speed up, and outrun the guys trailing you! They may chase you, but will they catch you?


A UNIQUE BLEND OF RACING GAME AND ENDLESS RUNNER
Engage in high-speed chases through multiple environments – outrun the cops pursuing you in unique, randomly generated landscapes – from downtown streets, to industrial harbors, to vast canyons! There’s no time to admire the view, though – you’ve got a police hunt to escape from! Intuitive tap-based controls ensure you can react and adapt to anything that happens – or you can swipe your way through, whatever works best for you.


CHOOSE YOUR PERFECT SET OF WHEELS
10 different cars available to master, each with its own unique set of strengths and weaknesses. Upgrade them for performance, customize their looks for SWAG!


ENGAGING AND ADDICTIVE GAMEPLAY MECHANICS
Navigate through dense traffic, refuel on the go, and dodge police blockades! Catch the elusive money truck for a real cash-in! Complete over 200 missions to become the ultimate getaway driver! Unlock rewards to help you in your quest for speed!


USE POWERFUL GAME-CHANGING BOOSTS
Use nitro to outrun the police tail or use a wrench to fix your getaway car on the go! But you’ll need to keep your fuel level in check, so remember to keep an eye out for a gas truck!

لینک دانلود