تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید I Am Monster Idle Destruction v1.0.6

I Am Monster: Idle Destruction یک بازی جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن و استراتژی است که هنراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت آن در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . شما نقش یک هیولای بزرگ را در شهری عجیب و غریب دارید و تنها هدف شما در این بازی از میان بردن چیزهایی است که قدرت تخریب آنها را دارید . شما فقط تخریب می کنید و در طول بازی رشد می کنید و بزرگ تر و بزرگ تر می شوید تا توانایی در هم شکستن سازه هایی بزرگ تر و قوی تر را داشته باشید . شما با تخریب کردن اجسام امتیاز هایی را به دست می آورید که می توانید از آنها برای خرید سطح های جدید بازی یا هیولاهای جدید و … استفاده کنید . در این بازی 6 هیولای مختلف وجود دارند که می توانید در طول بازی آنها را باز کنید و بخرید که پس از خرید در طول بازی می توانید آنها را تقویت کنید و ارتقاء دهید . همچنین شما می توانید در بازی هورمون هایی را برای رشد سریع این هیولاها خریداری کنید و با استفاده از آنها در مدت زمان کمی رشد زیادی را داشته باشید . این بازی دارای گرافیک 3 بعدی و فوقع العاده ای می باشد که می توانید به جلب رضایت بازی از طرف کاربران بسیار کمک کند .قابلیت های بازی I Am Monster: Idle Destruction :-بازی به صورت 3D یا سه بعدی . -دارای 6 هیولای مختلع در بازی . -قابلیت ارتقا هیولاها در بازی . -هدف شما در بازی تخریب ساختمان ها خواهد بود . -دارای هورمون هایی برای رشد سریع بازی . -هیولا های بزرگتر دارای قابلیت های بیشتری در بازی خواهند بود . -همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت بازی .

I Am Monster Idle Destruction v1.0.6

Grow big… SMASH BIGGER
Become a powerful monster a dominate a cityscape in I AM MONSTER.


You’re a giant monster stranded in a strange city. Your only objective? DESTROY as much stuff as possible! Wreak havoc and rampage your way through a colorful world.


SMASH. GROW. SMASH MORE.
It’s simple. The more you smash the more you grow! Evolve your monsters to gain new abilities, expand to gigantic sizes, and become the most powerful monster EVER SEEN!


I Am Monster features:


CUSTOM COLLECTIBLE MONSTERS
• Build the ultimate monster squad!
• 6 fully realized and unique monsters to collect and upgrade
• Collect rare monster materials and use them to evolve and grow each individual monster
• Evolved monsters are larger, have new skills, and do more damage!


AN IMMERSIVE 3D WORLD
• Reach new areas by smashing your way through obstructions – and buildings!
• Leave a permanent path of destruction in your wake!
• Romp and stomp around a beautiful vibrant world – for you to DESTROY!
• High-quality 3D world for super-satisfying destruction!

لینک دانلود