تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Chief Architect Premier X10 v20.3.0.54 مک

به روز رسانی :

1399/06/31 نسخه Chief Architect Premier X10 v20.3.0.54 اضافه شد .

Chief Architect Premier

یک نرم افزار بسیار حرفه ای برای معماران و طراحان نماهای داخلی و خارجی ساختمان ها می باشد . با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا به صورت مستقیم زمینه طرح و ابعاد و نقشه های ساختمانی را در دست داشته باشید و طراحی کامل خانه های مسکونی و تجاری به سبک مدرن و به صورت جزئی به عنوان مثال طراحی اتاق خواب ، نشیمن ، حمام ، … امکان پذیر می باشد . پیش از این نسخه ی ویندوز این نرم افزا را اختیار شما کاربران قرار داده بودیم که به دلایل در خواست های زیاد هم اکنون نسخه ی مک Chief Architect Premier آماده ی دانلود می باشد . نرم افزار Chief Architect Premier برنامه ای اتوماتیک و دستی برای طراحی طراحی های محیط های ساختمان ، که به شما اجازه ایجاد انواع سبک های سقف ، پله ، قابسازی و … را می دهد . این نرم افزار لیست موادی برای برش ، فروش و برآورد ، ابعاد ، مقطع ، ارتفاع و CAD ابزار را برای شما فراهم می سازد . یکی دیگر از ویژگی های خوب نرم افزارChief Architect Premier طراحی هوشمند مانند کابینت که به سرعت و به آسانی ایجاد می شود و همچنین دسترسی اشکال و اندازه را به شما می دهد . با استفاده از نرم افزار بدون در نظر گرفتن افزونه ها می توان لوازم خانگی و یا شرکت را به صورت حرفه ای در دسترس داشته باشید . نرم افزار Chief Architect Premier در داخل خود بیش از 12000 طرح آماده لوازم خانگی را به همراه دارد که فقط با انتخاب و درگ کردن بر روی محیط پلن بر روی طرح درج می شود . بعد از اتمام پروژه می توانید با استفاده از نرم افزار چگونگی ترسیم طرح بر روی کاغذ پرینت را مشاهده کنید ، تنظیمات مربوط به پرینت پروژه به صورت پیشرفته می باشد . نرم افزار Chief Architect Premier به طور خود کار پروژه های شما را به حالت 3D در می آورد و از ویرایشگر های مختلف در مدل های سه بعدی پشتیبانی می کند . نرم افزار 2015 Chief Architect Premier  وارد کردن فایل های اتوکد و نقشه برداری را فراهم می کند  ، بنابراین شما می تواند به سرعت مدل خود را به صورت 3D را ببینید . رسم جزئیات سفارشی CAD ، وارد کردن فایل هایی به عنوان DWG , DXF , PDF  و یا از بیش از 500 جزئیات CAD ساخته شده را به طراحان می دهد . تفاسیر پروژه های 3D و طراحی ها به شما کمک می کند در زمینه ی فروش پروژه و ساخت و ساز نقاشی بیشتر فعالیت داشته باشید . نرم افزار Chief Architect Premier به دلیل رابط کاربری آسان و طراحی های حرفه ای به یکی از نرم افزار های محبوب در زمینه طراحی های محیط های مسکونی و اداری تبدیل شده است .

ویژگی های نرم افزار Chief Architect Premier :

– دارای ابزار های بسیار حرفه ای برای طراحی ساختمان

– طراحی آشپزخانه ، حمام و طراحی داخلی و طراحی تمام اجزای آناستفاده از اشیاء طراحی هوشمند ، مانند کابینت ، ایجاد سبک های مختلف ، طراحی اشکال و اندازه– استفاده از کابینت ، لوازم خانگی مختلف ، درب ، پنجره ، میز و کف پوش– طراحی به حالت دو بعدی و سه بعدی– ایجاد یک مدل 3D و پشتیبانی از ویرایش کامل 3D– وارد کردن فایل هایی به عنوان DWG , DXF , PDF  و یا از بیش از 500 جزئیات CAD
نام: Chief Architect Premier
شرکت سازنده: chiefarchitect
ورژن: v20.3.0.54
زبان: انگلیسی
پلتفرم: مک

Chief Architect Premier X10 v20.3.0.54

Chief Architect Premier is software for all aspects of residential and commercial design. Powerful construction and drawing tools help professionals quickly create drawings according to standard construction practices. Each element located in the plan is commonly used by default to make the design process efficient and productive. When drawing walls, the program automatically creates a 3D model and generates a bill of materials.

لینک دانلود