تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Mermaid puzzle v2.21.0 همراه با فایل مود شده بازی

Mermaid puzzle نام بازی جدید و محبوب در سبک بازی های پازلی و سرگرم کننده ( آرکید ) می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندروید می توانند آن را همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را از سایت ما دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . داستان این بازی از آجایی شروع می شود که پری دریایی در دریا زندگی می کند و در کنار دیگر دوستان خود در دریا خوشحال می باشد تا آنجا که مردم و کشتی ها اشغال ها و مواد اضافی خود را به درون دریا پرتاب می ککند و دریا را آلوده می کنند و پری دریایی در آن قسمت آلوده دریا گیر می افتد و شما در هر چالش باید با حل پازل هایی که در اختیار شما قرار می گیرد بتوایند این پری دریایی را از شر این اشغال ها آزاد کرده تا بتواند به زندگی خود در دریایی سالم ادام دهد . همچنین شما می تواند در حین باز کردن مراحل در دریا موارد ارزشمند مانند مروارید و … را پیدا کرده و امتیاز های خود را در بازی افزایش دهید . شما در این بازی سرگرم ککنده باید بیش از 950 سطح مختلف را برای تمام کردن بازی پشت سر بگذارید که یعنی می توانید ساعت ها و مدت های زیادی را با بازی سرگرم باشید و از آن لذت ببرید . همچنین هر دو هفته یک باز به روز رسانی جدید بازی در اخنیار کاربران اندرویدی قرار می گیرد تا از جدید ترین اتفاقات بازی با خبر باشند .برخی قابلیت های بازی Mermaid puzzle :-دارای بیش از 950 سطح مختلف در بازی .-قابلیت به روز رسانی در هر دو هفته .-بازی به صورت کاملا آفلاین یا بدون احتیاج به متصل شدن به اینترنت .-بازی به صورت کاملا رایگان .-همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی .

Mermaid puzzle v2.21.0

The ocean conceals many mysteries , secrets and legends. The princess of the marine world is Little Mermaid. She spends her days collecting shells, swiming races with pirate ships, playing with sea stars, fish and dolphins. But now all sea inhabitants are in danger: piles of garbage have been dumped into the ocean. The Little Mermaid can’t abandon her friends, her kingdom is in trouble!
Help Little Mermaid to clear the marine world from rubbish, avoid dangerous sharks and jellyfish, not to get in the net of pirates and solve puzzles of the ocean!
Collect seashells, match animals, release little fish from aquariums and cans, burst bubbles, look for treasure and then get an award from the Mermaid Princess!
You are sure to like this Little Mermaid game:
– Favorite genre “match 3”
– You won’t get bored! 24 sea locations and over 960 levels full of amazingly interesting mysteries. Every 2 weeks there are updates with new puzzles!
– Cute little animal friends: fish, jellyfish, octopuses and many others.
– Everything depends of you! There are 2 ways to solve the puzzle for each level
– Various boosters and daily bonuses will improve your skills.
– You can play without internet connection!
– This game is completely free, but you can buy some items, such as “extra moves”.
– NO ADS.

لینک دانلود