تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Star Diffusion v1.0.3

Star Diffusion

یک بازی اندروید در زمینه گیم های ماجراجویی و اکشن می باشد. داستان بازی در زمان آینده می باشد. زمانی که انسان ها قابلیت دسترسی به سیارات دیگر و همچنین ساخت سیاره های مصنوعی را پیدا کرده اند. در این زمان شما در نقش کاراکتری با نام Reynold مامور به گشت زنی و برقراری امنیت در سیارات ساخته شده می باشید. در این حال، زمانی که کاراکتر به سیاره ای با نام Xeno سفر می کند، متوجه اتفاقات عجیبی در این سیاره می شود. برای مثال تمام ساکنین سیاره به طرز عجیبی ناپدید شده اند و انسان های جهش یافته ای در حال تولید می باشد. در این میان در

بازی اندروید Star Diffusion

باید به کمک سرنخ های موجود در بازی وارد یک ماجراجویی مهیج شده و راز اتفاقات سیاره را کشف نمایید. ماموریت های Star Diffusion اغلب به صورت فکری و پازلی می باشد که از این جهت ممکن است در هنگام انجام آن تا ساعت ها شما را سرگرم سازد. این بازی توسط شرکت CELAD INTERNATIONAL طراحی و تولید شده است که با 4.99 دلار در مارکت گوگل پلی برای استفاده عموم قرار داده شده است. امروز در سایت دانلود فارسی نسخه پولی و خریداری شده بازی را به صورت رایگان قرار داده ایم که کاربران عزیز می توانند بدون پرداخت هزینه، از انجام این بازی محبوب لذت ببرند. برای مشاهده بخشی از محیط بازی می توانید ویدیو زیر را تماشا کنید.
نام: Star Diffusion
حجم فایل: 359 + 40 مگابایت
شرکت سازنده: CELAD INTERNATIONAL
ورژن: v1.0.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Star Diffusion - v1.0.3

《Star Diffusion》is a top-down view horror shooting game. Reynold , the Galaxy Patrol returns to Xeno Planet after a routine task. He finds out that everything has changed on the artificial planet. The residents are disappeared and weird creatures are everywhere. Escape this dangerous place is not an option. Reynold must go forward and find his missing daughter.

لینک دانلود