تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Asterix & Obelix XXL 3 – The Crystal Menhir نسخه مک

Asterix & Obelix XXL 3 – The Crystal Menhir

ماجراجویی مهیج خود را شروع کنید و خود را در دنیای آستریکس غرق کنید . به صورت تک نفره یا با همکاری یک بازیکن دیگر ، سرزمین های امپراتوری روم را کشف کنید و از راز کریستال منهیر و قدرت های باور نکردنی آن پرده بردارید . این بازی در 50 سال قبل از میلاد مسیح جریان دارد . گال ها کاملا توسط رومی ها محاصره شده اند ، البته نه کاملا زیرا که یک دهکده ی کوچک هنوز هم در برابر آن ها ایستادگی می کند . این دهکده جنگجویان و ماجراجوهای جذابی دارد که زندگی را برای لژیونرهای رومی در آن منطقه را بسیار سخت کرده اند . آرامش هنوز در این دهکده جریان دارد و مردم به راحتی به امور روزانه ی زندگی خود می پردازند . ماجراهای جالب و همیشگی این مجموعه مانند درگیری ها و اختلافات آهنگر و ماهی گیر نیز در این بازی حضور دارند و دو قهرمان دوست داشتنی این مجموعه یعنی آستریکس و اوبلکیس به آن رسیدگی می کنند . یک روز کاهن این دهکده ، Getafix یک نامه ی عجیب و غریب دریافت می کند . این نامه توسط Avina Gandir کشیش عالی Thule نوشته شده است . او به شما نسبت به تهدیدهای جدی ای که جان مردم را تهدید می کند ، هشدار می دهد و از شما می خواهد منهیر اسرار آمیز را از روستای خود بیرون ببرید . شما می توانید در طول ماجراهای خود از منهیر به تمام فرم های آن مانند فرم سنگی ، فرم یخی ، آتشی و مغناطیسی استفاده کنید .

بازی Asterix & Obelix XXL 3 – The Crystal Menhir

برای اولین بار در این مجموعه ی حماسی به شما این اجازه را می دهد تا با آستریکس و اوبلیکس به صورت دو نفره بازی کنید و با یک دیگر تعامل داشته باشید . این بازی ماجرایی فوق العاده مناسب بازی در جمع های خانوادگی و دوستانه طراحی شده است . داستان این بازی نیز کاملا جدید است . شخصیت های مورد علاقه تان در این مجموعه مانند Getafix ، Cacofonix  و Vitalstatistix همگی در این بازی حضور دارند و البته چند شخصیت کاملا جدید که تا به حال آن ها را ندیده بودیم نیز در آن هستند . این عنوان شامل یک سری ماموریت فرعی است که می توانید انجامشان دهید و همچنین می توانید به پیدا کردن آیتم های مخفی بپردازید .
نام: Asterix & Obelix XXL 3 - The Crystal Menhir
حجم فایل: 1.05 گیگابایت
شرکت سازنده: Osome Studio
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 7
ورژن: DRM-free GOG release by Razor 1911
نسخه: Mac
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
سبک بازی: ماجرایی - بیتم آپ
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Microids
رمز فایل: www.download.ir

Asterix & Obelix XXL 3 - The Crystal Menhir - Mac

The year is 50 B.C. Gaul is entirely occupied by the Romans. Well, not entirely... One small village of indomitable Gauls still holds out against the invaders. And life is not easy for the Roman legionaries who garrison the fortified camps of Totorum, Aquarium, Laudanum and Compendium. Peace reigns in the small Armorican village, where the villagers go about their daily business. Our two heroes, Asterix and Obelix, hunt wild boar, the blacksmith and the fishmonger quarrel, and the village chief strolls around the village square atop his shield.

لینک دانلود