تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار liquivid Video Deflickering v1.4.1 نسخه مک

liquivid Video Deflickering

یک ابزار قدرتمند در زمینه بهبود و افزایش کیفیت نور در ویدیو ها میباشد. همانطور که میدانید در ویدیو هایی که توسط گوشی و یا دوربین های معمولی گرفته میشود به دلیل لرزش و جابجایی، کیفیت نور و رنگ ویدیو پایین می آید نه از آن جهت که کیفیت اصلی پایین است بلکه از این جهت که بدلیل لرزش نور مدام در پشت زمینه ویدیو در حال لرزش بوده و باعث میشود تا جلوه کلیپ بد به چشم آید. اما

نرم افزار liquivid Video Deflickering

این مشکل را حل کرده است. به کمک این برنامه خطاها و نویز های ویدیویی را برطرف کرده و به کیفیت کلیپ خود بیافزایید. رابط کاربری ساده برنامه باعث شده تا تمامی کاربران بتوانند از آن استفاده کرده و به ویدیو های خود جانی دوباره بخشند. اساس کار liquivid Video Deflickering فریم های ویدیو میباشد. اگر هر ثانیه را به 10 قسمت تقسیم کنیم هر قسمت به عنوان یک فریم شناخته میشوند که اساس فیلم ها و تمامی انیمیشن های متحرک میباشد. حال این برنامه بر اساس فریم قبلی و بعدی قسمتی که بدلیل لرزش نور دچار مشکل شده است را تشخیص داده و با حذف یا ویرایش میتواند آنرا برطرف کند. برنامه از تمامی رزولیشن ها و فرمت های ویدیویی پشتیبانی میکند.
نام: liquivid Video Deflickering
حجم فایل: 122 مگابایت
شرکت سازنده: Razvan Chisu
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.4.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

liquivid Video Deflickering v1.4.1

liquivid Video Deflickering is an easy-to-use app that reduces or removes flickering from video. Flickering refers to an inconsistent exposure of video frames and can appear in time lapse videos or when recording under certain lighting conditions (e.g. when using pulsating light sources like incandescent blubs).

لینک دانلود