تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Mini Guns v1.0.31 + فایل دیتا

Mini Guns در سبک بازی های استراتژیک است که توسط استودیوی بازی سازی Riposte Games & Co برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . این بازی محبوب و سرگرم کننده به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است . داستان بازی از این قرار است که معادن شما توسط دشمن گرفته شده است و دشمن می خواهد که به مقر اصلی شما حمله کند . در این موقعیت شما باید ارتش خودتان را تشکیل دهید و برای شکست دشمن به میدان نبرد بروید . در ابتدا شما باید خط دفاعی خودتان را قوی کنید سربازان بیشتری به خط دفاعی بفرستید تا بتوانید جلوی وارد شدن دشمن به پایگاه را بگیرید . در این بازی شما به انواع تجهیزات جنگی از جمله تانک ها ، هلی کوپتر ها ، بمب افکن ها و … دسترسی دارید از تمام تجهیزات استفاده کنید و آن ها را به سمت معادن بفرستید تا آن ها را از دست دشمن پس بگیرید . این بازی به صورت آنلاین است شما می توانید با کاربران دیگر متحد شوید و با آن ها وارد جنگ با دشمنانتان بشوید و هر چه را که از شما گرفته اند را پس بگیرید . اگر از طرفداران بازی های استراتژیک هستید بدون شک Mini Guns نظر شما را جلب میکند هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را همراه با فایل دیتا بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از یک بازی استراتژیک فوق العاده لذت ببرید . برخی از ویژگی های بازی Mini Guns :-امکان متحد شدن با کاربران دیگر در سراسر جهان . -امکان شرکت در جنگ های دو به دو به صورت آنلاین . -امکان خرید تجهیزات جنگی و ارتقای آن ها . -امکان فراهم کردن تجهیزات جنگی از متحدین در مواقع جنگ . -امکان بررسی موقعیت جغرافیایی منطقه .

Mini Guns v1.0.31

Build your army and get them on the battlefield Commander! The Dominion has captured the supply drops and are boosted for a major assault on our base. The bunkers are our first line of defense but they need support. Get your troops to drive the front-line to capture the flags. Once boosted…Attack! Release the blaster; Release the tanks; Release the attack helicopters; Call in the bomber; Defend the base and claim the supply drops!
The vanquished learn more of their defeat than the victors do of their victory. Do you have the logic and tactics to become a diamond ranked commander? Test the terrain and review the maps. Test your units and choose your mission. Unit order and tactical deployment is critical for victory. Once you prove yourself in battle you will be allocated gold along with epic and/or legendary units for your next battle. Upgrade your troops often…rivals are well trained and equipped.
• Collect infantry, mechanized and aerial units
• Upgrade their rank and discover rare, epic and legendary units
• Create alliances where you can trade units in and battle 2v2.

لینک دانلود