تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Star Wars: Commander v7.2.0.10878

Star Wars: Commander از دسته بازی های استراتژیک است که بزای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و ما قصد داریم امروز این بازی جذاب را به شما معرفی کنیم . این بازی بر اساس فیلم سینمایی معروف جنگ ستارگان یا star wars ساخته شده است . همانطور که از داستان فیلم مشخص است شما باید در جنگ های بین ستاره ای شرکت کنید و برای پیروز شدن نهایت تلاش خود را انجام دهید . در ابتدا شما باید نیرو های ارتشتان را انتخاب کنید و باید بتوانید افرادی را برای ارتش خود انتخاب کنید که شکست ناپذیر باشند و بتونند در جنگ های پیش رو نهایت تلاش خود را برای پیروزی انجام دهند . بعد از جمع آوری ارتش باید پایگاه بسازید و آن را در برابر دشمنان حفظ کنید . در این بازی شما باید تصمیم بگیرید که در کدام سمت می خواهید قرار بگیرید در سمت نیرو های شورشی که برای برقراری عدالت می جنگند یا در سمت تیروهای امپراطوری که برای بدست آوردن کنترل کهکشان می جنگند؟ . انتخاب اینکه در کدام دسته قرار بگیرید با شما است . اگر از طرفداران بازی های استراتژری هستید و به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه نسخه مود شده آن دانلود کنید و از بازی با آن لذت ببرید .برخی از ویژگی های بازی Star Wars: Commander :-امکان انتحاب بین دو گروه شورشیان یا امپراطوری .-امکان تکمیل ماموریت های داستان اصلی و به دست آوردن پاداش های اضافی .-امکان ارتقاء  قهرمانان، سربازان، وسایل نقلیه و موارد دیگر .

Star Wars: Commander

The Galactic War rages on. Where does your allegiance lie? Will you side with the Rebellion or the Empire? Join the fight, build your base, recruit and train your army, strategically plan your defenses, and lead your troops to victory on war-torn worlds throughout the galaxy!


Battle with or against iconic characters like Darth Vader, Luke Skywalker, Han Solo, and Princess Leia, and utilize or destroy units like AT-ATs, Speeder Bikes, Wookiee Warriors, and Stormtroopers. Join millions around the globe to play in this epic combat strategy game. Commander, the fate of the galaxy is in your hands!


FEATURES


• CHOOSE to fight for the Rebellion or the Empire
• TRAIN your troops to charge into battle
• BUILD units and vehicles with multiple upgrades
• DEFEND your base against enemy forces
• COMPLETE original story missions and gain additional rewards
• LEVEL UP your heroes, troops, vehicles, and more

لینک دانلود