تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید جنگ سالاران Warlords of Aternum v1.11.0

به روز رسانی :

1399/08/12 نسخه v1.11.0 اضافه شد .

Warlords of Aternum

از آن دسته از بازی های استراژتیک است که به تازگی نسخه جدید آن برای کاربران گوشی و یا تبلت های اندروید انتشار شده است که هم اکنون میتوانید به آخرین نسخه از آن در سایت ما دسترسی پیدا کنید . شما در یک میدان جنگ شش وجهی قرار گرفته اید که باید از تاکنیک های خود استفاده کنید و مهره ها را حرکت دهید. ارتش خود را بسازید، سربازان خود را انتخاب کنید، آن ها را تمرین دهید و مبارزه را آغاز کنید تا کشور خود را بدست بیاورید . ارتش خود را روز به روز قدرتمند تر بکنید و با ارتقاء بخشیدن به شمشیر ها، سلاح ها و زره های آن ها یک قدم به پیروزی نزدیک تر شوید . در ابتدا بازی ارتش شما ممکن است خیلی بزرگ نباشد اما نگران نباشید زیرا هیچ ارتشی در ابتدا قوی نبوده است و شما نیز میتوانید مرحله به مرحله پبشرفت کنید و ارتش خود را بزرگتر بکنید تا در نهایت به یک ارتش شکست ناپذیر تبدیل شود و در آن زمان دیگر هیچ نیرویی نمیتواند در مقابل ارتش شما پیروز شود چرا که ارتش شما به بزرگترین و قدرتمند ترین ارتش تبدیل شده است . با شجاعت مبارزه کنید و هیچ گاه فراموش نکنید که انتخاب های شما سرنوشت ارتش شما را تعیین می کند اگر تاکنیک های درستی برای حمله به دشمن طراحی نکنید ممکن است به شکست شما مختوم شود ولی با تاکنیک ها و انتخاب های درست میتوانید پیروزی دست پیدا کنید . از بندر گاهDewport، اوراک های وحشی و سرزمنین خود در برابر دشمنان دفاع کنید. با رهبران قدرتمند متحد شوید و ارتش خود را روز به روز گسترش دهید تا در مقابل دشمن همیشه پیروز باشید . در این بازی از نبرد با یک گروه ترکان و مغولان وحشی در دنیایی فاتتزی بهره مند شوید، با گیم پلی تاکنیکی بی نهایت اعتیاد آور ارزش خود را ثابت کنید، هر طوری که می خواهید ارتش خود را بسازید و استراژدی های خود را پیاده کنید، در هر میدان جنگ صدها زره و سلاح جنگی را به غارت ببرید . اگر طرفدار بازی های استراژتیک هستید مطمئن باشید که

بازی Warlords of Aternum

با گرافیک بالا و جلوه های بی نظیر بهترین گزینه برای شما می باشد پس برای یک بار هم شده آن را امتحان کنید .
نام: Warlords of Aternum
حجم فایل: 111 مگابایت
شرکت سازنده: InnoGames GmbH
ورژن: v1.11.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Warlords of Aternum v1.11.0

Meet your enemies on the battlefield, and put your tactics to the test. Recruit, train and build your army to battle and conquer every opponent in this turn-based strategy game.
Collect and recruit dozens of units to turn your regiments from a handful of militia into a steeled fighting force. Equip and customize each unit, develop weapons and armor, and master game-changing abilities.

لینک دانلود