تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Alien Shooter TD نسخه DarkSiders

در سال 2080 کره زمین مورد تهاجم موجودات فضایی قرار گرفته است و هیچ امیدی برای آنها نمی باشد ، موجودات فضایی بسیاری از انواع و اقسام گوناگون به سیاره ما حمله کرده اند و درحال نابودی شهر ها و روستاها می باشند ارتشهای موجود در کره زمین در برابر این موجودات قدرتمند شکست خورده اند و تعداد اندکی از انسان های باقی مانده در حال فرار به بانکرهای امنی می باشند که از قبل برای انسان ها ترتیب داده شده است اما در راه ورود به این بانکرها خطرات بسیاری در کمین انسان ها نشسته است ، در همین راستا گروهی که متشکل از بهترین نیروهای ویژه کره زمین می باشد مسئول حفاظت از انسان ها در راه ورود به بانکرها شده اند ، آیا انسان ها می توانند در این آخرین دفاع خود موفق شوند و خود را از انقراض کامل نجات دهند ؟

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Alien Shooter TD یک بازی شوتر تاور دفنس می باشد که در سال 2017 توسط استودیوی بازی سازی Sigma Team Inc ساخته شده است ، این بازی با استفاده از المان های قدیمی بازی های تاور دفنس و مدرنیزه کردن آنها موفق به خلق یکی از زیباترین بازی های تاور دفنس سال 2017 شده است . این بازی متفاوت ترین بازی در این سبک می باشد شما می توانید سلاح شخصیت های خود را تقییر دهید و همچنین می توانید با ارتقاء دادن اسلحه های آنها و همچنین خرید سلاح های جدید برای آنها متهاجمین را در کسری از ثانیه نابود کنید . بازی رایانه ای Alien Shooter TD در تاریخ 13 ژانویه 2017 ساخته شده و موفق به کسب نمره 81% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Alien Shooter TD نسخه DarkSiders

مشخصات بازی Alien Shooter TD :

نام بازی : Alien Shooter TDپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Sigma Team Incمنتشر کننده : Sigma Team Incسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Alien Shooter TD

لینک دانلود