دانلود بازی کامپیوتر Amaranthine Voyage The Living Mountain Collectors Edition نسخه DARKSiDERS

مدرسی باتجربه در عرصه آموزش , اما هیچکس او را درک نمی کند . شما همانند درخت زندگی می کنید و زنده مانده اید تا این داستان را روایت کنید . هیچکس شما را باور ندارد . شاگردان زیر لب شما را مورد تمسخر قرار می دهند … اما داستان به همینجا ختم نخواهد شد و سرانجام یک مرد سالخورده درب جدیدی را پیش رویتان می گشاید و زندگی شما به یکباره دچار تحول می شود . آیا Three Stones دروازه جدید به جهانی دیگر است ؟ به جستجوی خود ادامه دهید و همکار خود دنبال کنید تا به حقیقت ناپدید شدن عجیب و غریب خود پی ببرید . کاوش در جهانی زیبا و باورنکردنی , معماهای چالش برانگیز و داستانی شگفت آور .

سایر توضیحات : Amaranthine Voyage The Living Mountain یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Eipix Entertainment طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Big Fish Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . این بازی به صورت Collectors Edition منتشر شده است که در آن علاوه بر بازی اصلی شاهد وجود یکسری آیتم های منخصر بفرد از جمله موسیقی متن ، تصاویر پس زمینه ، محافظ صفحه نمایش , تصاویر هنری مفهومی و راهنمای استراتژی خواهیم بود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Amaranthine Voyage The Living Mountain Collectors Edition نسخه DARKSiDERS

مشخصات بازی Amaranthine Voyage The Living Mountain :

نام بازی : Amaranthine Voyage The Living Mountainپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Eipix Entertainmentمنتشر کننده : Big Fish Gamesسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Amaranthine Voyage The Living Mountain

لینک دانلود