تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Angels of Death

” لطفا جان من را بگیر . اگر این کار را انجام ندهی مطمئن باش زمانی که از بند رهایی یابم جانت را خواهم گرفت . ” وعده هایی عجیب و غریب بین آن دو در حال شکل گرفتن است . در پایان کدامیک از آنها در جهنمی که برای خود ساخته اند به دام خواهند افتاد ؟ برای رسیدن به چه هدفی آنها به زندان افتاده اند ؟ داستان چه سرنوتی برایشان رقم خواهد زد ؟ رویارویی با مرگی قریب الوقوع , فرار از ساختمانی مهر و موم شده آغاز شده است . این بازی توسط یکی از بزرگترین خالقان بازی های ترسناک به نام Kirisame ga furu mori که در Den-fami Nico Game صحبت هایی از آن شده بود , ساخته شده است . فرشته مرگ یک بازی ماجراجویی با درون مایه ترسناک و روان شناسانه می باشد که طبق گفته های سازندگان بازی در 4 قسمت به صورت اپیزودیک در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت .

سایر توضیحات : Angels of Death یکی از بازی های سبک ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی های Den-fami Nico Game Magazine و Makoto Sanad طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی های AGM PLAYISM و Mugen Creations برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Angels of Death داستانی در مورد دو شخصیت به نام های Ray و Zack را روایت می کند که سعی دارند تا از جهانی که در آن زندگی می کنند به نوعی بگریزند . آنها کجا هستند ؟ چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است ؟ آنها برای سوالاتی که هرلحظه در ذهنشان در حال شکل گرفتن است , هیج پاسخ منطقی ندارند و بدون داشتن ترس و وحشتی از سرنوشتی که در انتظارشان است , به راه خود ادامه می دهند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Angels of Death

مشخصات بازی Angels of Death :

نام بازی : Angels of Death پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Den-fami Nico Game Magazine و Makoto Sanad منتشر کننده : AGM PLAYISM و Mugen Creations سبک بازی : ماجرایی و نقش آفرینی نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM

Angels of Death

لینک دانلود