تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ashes of the Singularity Escalation Inception تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/06/24 آپدیت v2.5 نسخه CODEX اضافه شد.

Ashes of the Singularity Escalation یک بازی در سبک استراتژی شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط کمپانی Stardock Entertainment ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Stardock Entertainment یکی  از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به خلق بازی های بسیاری نظیر سری محبوب Dead Man’s Draw و Galactic Civilizations III شده است که برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . بازی های استراتژی یکی از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان می باشد و استودیوهای بازی سازی نیز سعی دارند با انتشار بازی های متفاوت و خلاقانه در این سبک این سبک را متحول کنند . بازی هایی مانند سری محبوب Rome و Star Craft از بازی های می باشند که این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Ashes of the Singularity Escalation یکی از همین بازی ها می باشد که سعی داشته است با ترکیب سبک استراتژی و شبیه ساز این سبک را دست خوش تغییرات بسیاری کند که با توجه به نمرات مثبت این بازی می توان گفت در این زمینه موفق عمل کرده است .

سایر توضیحات : داستان این بازی در آینده ای دور اتفاق می افتد ، انسان ها به واسطه پیشرفت های علمی چشم گیری که پدید آمده است ، قدرت این را پیدا کرده اند که بتوانند به سایر سیارات سفر کنند و حتی ر روی این سیارات سکنی گزینند . این طرح در ابتدا بسیار موفق عمل می کند و انسان ها با حظوری قدرتمند در سایر کهکشان ها به زندگی می پردازند اما چند سال بعد تمامی کلونی ها و شهر های بزرگ انسان ها توسط یک نژاد از ربات های هوشمند و بسیار پیشرفته مورد حمله قرار می گیرند تنها هدف این موجودات نابودی کامل انسان ها می باشد ، حال شما باید به عنوان آخرین امید انسان ها به نبرد با این موجودات رفته و انسان ها را از نابودی کامل نجات دهید .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Ashes of the Singularity Escalation نسخه Razor1911

نسخه FitGirl به ورژن v2.20 به روز رسانی شده است و شامل پک های الحاقی زیر است:
  • Ashes of the Singularity: Escalation – Oblivion DLC
  • Ashes of the Singularity: Escalation – Epic Map Pack DLC
  • Ashes of the Singularity: Escalation – Turtle Wars DLC
  • Ashes of the Singularity: Escalation – Gauntlet DLC
  • Ashes of the Singularity: Escalation – Overlord Scenario Pack DLC
  • Ashes of the Singularity: Escalation – Inception DLC

مشخصات بازی Ashes of the Singularity Escalation :

نام بازی : Ashes of the Singularity Escalationپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Stardock Entertainmentمنتشر کننده : Stardock Entertainmentسبک بازی : استراتژی – شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Ashes of the Singularity Escalation Inception

لینک دانلود