تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Bombshell نسخه CODEX

Bombshell نام یک بازی کامپیوتری در سبک اکشن نقش آفرینی می باشد که توسط استودیوی Interceptor Entertainment ساخته شده است که بیش از این این کمپانی بازی موفق Rise of the Triad را در سال 2013 ساخته است . بازی Bombshell در سال 2016 توسط کمپانی 3D Realms برای سیستم عامل ویندوز مایکروسافت منتشر شده است . این بازی توسط موتور بازی سازی Unreal Engine 3 ساخته شده است که این موتور یکی از قدرتمند ترین موتورهای بازی سازی حال حاظر جهان می باشد درنتیجه بازی از لحاظ گرافیکی در سطح بسیار بالایی قرار دارد . این بازی برای اولین بار در تاریخ 14 می 2014 معرفی شد و سازندگان در آن تاریخ قول یک اکشن نفس گیر به همراه صحنه های سینمایی بسیار جذابی را به طرفداران دادند و با نشان دادن تریلری تاریخ انتشار بازی را سال 2015 میلادی اعلام کردند اما در ادامه این بازی را با تاخیر با ژانویه سال 2016 انتقال دادند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در فضایی سایبرپانک در جریان است و بازی باز کنترل یک جنرال به نام Shelly BOMBSHELL Harrison را در دست دارد . ژنرال شلی یکی از تنها زنانی می باشد که در ارتش در حال فعالیت می باشد و او را به عنوان یکی از موفق ترین و حرفه ای ترین ژنرالان ارتش می شناسند تا اینکه در جریان یک حادثه ناگوار در واشنگتن که با نام حادثه واشنگتن در بازی از آن یاد می شود شلبی دست خود و تمام گروهش را از دست می دهد پس از این حادثه ناگوار شلبی که فکر می کند دیگر در ارتش جایی برای او نیست از ارتش خارج شده و یک زندگی تنها را در پیش می گیرد تا اینکه یک گروه ارتش خصوصی به او پیشنهاد یک ماموریت سخت را می دهد ، ماموریتی که فقط شلبی می تواند از پس آن برآید در ادامه این سازمان خصوصی یک دست مکانیکی به شلبی می دهد و او را وارد ماموریتی می کند که زندگی او را برای همیشه تغییر می دهد .

مشخصات بازی :نام بازی : Bombshellپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Interceptor Entertainmentمنتشر کننده : 3D Realmsسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود