تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر CLANNAD نسخه IGG

پس از مرگ مادرش تومایا اوکازاکی تبدیل به یک دختر آرام و گوشه گیز شد ، زندگی او دیگر آن زندگی شاد و راحتت گذشته اش نبود ، افرادی که در زندگی اش وجود داشتند دیگر آن افراد نبودند ، مرگ مادرش تاثیر عظیمی برزندگی او گذاشت ، تاثیری که در جای جای زندگی تومایا قابل مشاهده بود  . پدرش که روزگاری کمک یار او و دوست صمیمی اش بشمار می رفت امروزه تبدیل به یک فرد الکلی شده است و تمام اوقا خود را صرف نوشیدن الکل می کند . اما زندگی او بزودی دست خوش تغییراتی می شود هنگامی که تومایا با دختری به نام ناگیسا آشنا می شود ناگیسا و تومایا به سرعت تبدیل به دوستان صمیمی یکدیگر می شوند و شروع به کمک به یکدیگر می کنند تومایا در حال بهبود یافتن پس از مرگ مادرش می باشد اما مشکلات به او فرصت نمی دهند و یکی پس از دیگری به سمت او می ایند و زندگی او را هر روز چالش برانگیز تر از دیروز می کنند .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای CLANNAD یک بازی در سبک رمان تصویری / درام می باشد که در سال 2015 ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منشتر شده است . این بازی را به راحتی می توان یکی از زیباترین رمان های تصویری ساخته شده نام نهاد ، شخصیت های بسیار دوست داشتنی و بیاد ماندنی ، در کنار داستانی بسیار گیرا و با مفهوم از نکات بارز این بازی رایانه ای می باشد ، گرافیک هنری این بازی به سبک انیمه های ژاپنی طراحی شده است و بازی باز را کاملا غرق در داستان نگاه می دارد . بازی رایانه ای CLANNAD در تاریخ 23 نوامبر 2015 ساخته شده و موفق به کسب نمره 97% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر CLANNAD نسخه IGG

مشخصات بازی CLANNAD :

نام بازی : CLANNADپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : VisualArts/Keyمنتشر کننده : VisualArts/Keyسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

CLANNAD

لینک دانلود