تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Dots eXtreme v1.6.0b

Dots eXtreme یک بازی پازلی کلاسیک است با برد های بزرگ و درجه ی سختی افزایشی در سطح مراحل ، این بازی قوانینی ساده دارد اما گیمپلی بازی چالش بر انگیز است ، رنگ ها و شکل های مشابه را پیدا کنید ، از پل ها و لوله ها برای تکمیل بیش از 500 پازل که به صورت دستی ساخته شده اند استفاده کنید ، برد های این پازل دارای سایز های متفاوت هستند که از 8*8 شروع شده و به 20*20 می رسند ، شما می توانید Token ها را در بازی جمع آوری کنید تا محیط گرافیکی جدید یا راهنمای درون بازی باز کنید که به شما کمک می کند تا چالش برانگیز ترین مراحل را تکمیل کنید .

ســایــر تــوضــیــحــات : Dots eXtrem یک بازی است در سبک پازلی ِ کلاسیک که در آن شما با پیدا کردن شکل ها و رنگ ها متفاوت در پازل هایی تا حداکثر سایز 20*20 به چالش کشیده می شوید ، البته این بازی به گونه ای طراحی شده که افراد غیر حرفه ای نیز بتوانند بازی کنند ،اگرچه برای موفقیت در این بازی باید یک استراتژی مناسب نیز داشته باشید تا بتوانید مراحل را پشت سر بگذارید این بازی فقط دارای بخش تک نفره است و بخشی برای نگه داشتن جزئیات بازی شما در نظر گرفته شده تا سطح خودتان را مشاهده کنید .بازیکنان می گویتند این پازلی است که از حداکثر توانایی مغزی شما استفاده می کند به طوری که هر مرحله به خوبی طراحی شده تا شما را سرگرم کند، این بازی سخت است به طوری که بیش تر مواقع شما باید دو نقطه را به هم وصل کنید بدون این که راه دیگری را ببندید  ، شما می توانید بخش راهنما ی بازی را تکمیل کنید تا Token به دست بیاورید و از آن ها برای تکمیل مراحل کمک بگیرید این بازی به تمام کسانی که می خواند مغز خود را به چالش بکشند پیشنهاد می شود .

Dots.eXtreme.www.download.ir.screen

مشخصات بازی Dots eXtreme:

سبک بازی :پازلی ، استراتژی ، فکری ، غیر حرفه ایپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Starwind Gamesمنتشر کننده :Starwind Gamesلینک مرتبط : Steam

Dots eXtreme - v1.6.0b

Dots eXtreme is a classic dots puzzle with large boards and increased difficulty level. It has simple rules, but challenging gameplay. Connect matching colors and shapes, use bridges and tubes to complete more than 500 handmade puzzles. There are different board sizes available, ranging from 8x8 to 20x20 cells.


You can also collect Tokens to unlock different UI skins or in-game tips which will help you to complete most challenging levels.

لینک دانلود