تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Europa Universalis IV Dharma نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/07/15 آپدیت جدید 2.v1.27 اضافه شد.

یک منطقه غنی از تاریخ و فرهنگ وعده ثروتیعظیم را به امپراطوری داده است که می تواند این تجارت را کنترل کند . رقابت برای سرزمین و دستیابی به ثروت هند ، نیاز به دیکتاتوری و نیروهای نظامی دارد . اما چه کسی از این بازی بزرگ در بازارهای سودآور جهان بهره برداری می کند ؟ Europa Universalis IV: Dharma جدیدترین بسته الحاقی Paradox Development Studio است که در مورد اکتشاف و ساخت امپراطوری در اوایل دوران مدرن سخن می گوید . Dharma بیشترین توجه خود را به جنگ در کنترل تجارت و قلمرو هند متمرکز کرده است . باز کردن اصلاحات که تعریف شما را به عنوان پادشاهی یا جمهوری خواه تعیین می کند ، سیاست های آزاد و قدرت برخی مالکان را تقویت می کند .

سایر توضیحات : Europa Universalis IV Dharma یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی Paradox Development Studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Paradox Interactive برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در این نسخه شاهد سیستم سیاست اصلاح شده خواهیم بود که شامل پاداش های ویژه ای است . ارتقاء و بهبود شهرهایی که به شرکت های تجاری خود وابسته اند و پاداش های هر دو به کشورهای اروپایی و کشورهای همسایه هند داده می شود . بازی دارای درخت ماموریت است و مسیرهای ماموریت منحصر به فرد برای مهم ترین سلطنت ها و پادشاهی های هند در بازی وجود دارد . هند علاوه بر یک به روزرسانی رایگان به سیستم املاک ، پنج کرسی جدید را دریافت میکند .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*Dharma مستقل بوده و تمامی محتواهای قبلی منتشر شده را دارا می باشد*

مشخصات بازی Europa Universalis IV Dharma :

نام بازی : Europa Universalis IV Dharmaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Paradox Development Studioمنتشر کننده : Paradox Interactiveسبک بازی : استراتژیک و شبیه سازامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Europa Universalis IV Dharma

لینک دانلود