تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Football Club Simulator 17 نسخه SKIDROW

بهترین شبیه ساز مدیریت باشگاه در زمان واقعی . ساده و در عین حال نزدیک به جهان پیرامونتان . Football Club Simulator این امکان را به شما می دهد تا بواسطه یک رابط کاربری ساده و قدرتمند کنترل و مدیریت یک تیم بزرگ را برعهده داشته باشید . این بدان معنی است که شما به عنوان تمامی اشخاص مهم باشگاه از جمله سر مربی ، مدیر و رئیس می توانید در تصمیم گیری های مهم حضور داشته و آخرین سخن را شما بیان کنید . علاوه بر این شما می توانید استراتژی خود را بر تیم حاکم کرده و بازیکنان همانند تفکراتتان بازی را پیش ببرند . فراموش نکنید که تنها یک دقیقه و تغییر در مهمترین تصمیمات , آینده کاری شما را شکل می دهد پس در انتخاب گزینه های مختلف بیشترین وسواس را به خرج دهید .

سایر توضیحات : Football Club Simulator 17 یکی از بازی های سبک استراتژیک , شببیه ساز و ورزشی است که توسط کمپانی The Football Club Simulator Company طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی FX Interactive برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی این اجازه را به شما می دهد تا در طول فصل بازیکنان جدید را برای تقویت تیم جذب کنید . هرچه بازی بهترین از خود نشان دهید و بیشترین امتیازات مسابقات را کسب کنید بر طرفداران تیمتان افزوده شده و با فروش بیشتر بلیط این امکان فراهم می شود تا استادیوم را گسترس داده و بر تجهیزات آن را بهبود بخشید . هرهفته یک استراتژی جدید را با تیم کار کرده و سعی کنید در بازی های مختلف از تاکتیک های جدید بهره ببرید زیرا سایر تیم ها شما را آنالیز کرده و با آشنا شدن روش کارتان ممکن است در مسابقات با مشکل مواجه شوید . فوتبال فقط کسب پیروزی نیست بلکه پیروزی باید در قالب یک روش و استایل خاصی صورت گیرد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Football Club Simulator 17 نسخه SKIDROW

مشخصات بازی Football Club Simulator 17 :

نام بازی : Football Club Simulator 17پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : The Football Club Simulator Companyمنتشر کننده : FX Interactiveسبک بازی : استراتژیک , شببیه ساز و ورزشینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Football Club Simulator 17

لینک دانلود