تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ghostory نسخه DARKSiDERS

Ghostory یکی از بازی های سبک پلتفرم 2 بعدی است که میان قالب انسانی و یک روح ، تغییر وضعیت می دهد . در این بازی شما در قالب یک مسافر تنها که در جنگل گم شده است ، به ایفای نقش می پردازید . او از چشمه ای ناشناخته ، جرعه ای آب می نوشد و طلسمی ابدی او را تسخیر می کند . او می تواند به روح تبدیل شود و پرواز کند . با این حال ، هر روز یک قدم به مرگ نزدیکتر می شود . خوشبختانه او با بانوی پیری ملاقات می کند که می تواند به شخصیت اصلی بازی برای یافتن پادتن کمک کند . اما برای ساخت آن ، نیاز به یک قارچ مخصوص و کم نوع است .

سایر توضیحات : Ghostory یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی RigidCore Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . قارچ را در یک غار پیدا می کند اما زمین لرزه بی موقع رخ می دهد و او در غار به دام می افتد . آیا او راه فراری پیدا خواهد کرد ؟ آیا او سرانجام می تواند این طلسم را از بین برد ؟ در شکل انسان ، بازیکن می تواند با اهرم ، کلید یا کوله پشتی تعامل داشته باشد و در شکل روح ، بازیکن می تواند پرواز کند یا از دیوارها عبور کند . پلیر باید از هر دو توانایی ، هوشمندانه بهره ببرد .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Ghostory center

مشخصات بازی Ghostory :

نام بازی : Ghostory پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : RigidCore Games منتشر کننده : RigidCore Games سبک بازی : ماجرایی امکان بازی به صورت آنلاین : ندارد نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Ghostory

لینک دانلود