دانلود بازی کامپیوتر Gulf of Aden Task Force Somalia

بازی Gulf of Aden Task Force Somalia در سبک اکشن , شبیه ساز , استراتژیک می باشد که توسط استودیوی مستقل BlewScreen ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . در 20 ماموریت مختلف شما باید از هجوم دزدان دریایی در خلیج عدن برای تصرف غیر نظامی ها جلوگیری کنید . این ماموریت ها شامل نفت کش ها , سیستم های حفاری , قایقهای بادبانی و حتی کشتی های مادر نیز می باشد .

خلاصه داستان : بازی Gulf of Aden Task Force Somalia یک استراژی زمانی با ترکیبی از سبک Tower Defence می باشد . در طول بازی شما فرماندهی کشتی های مختلفی از نیروی دریایی تخت سرپرستی سازمان ملل نحد را برای جلوگیری از حمله ی دزدان دریایی سومالی در دست می گیرید . شما باید خود را با انواع مختلفی از تجهیزات و سلاح ها ایمنی کنید که با استراتژی خاص در طول نبرد از آنها استفاده نمایید . هر اتفاقی ممکن است در طول بازی شکل پیدا کرده و داستان را تحت شعاع خود قرار دهد . شرایط هر ماموریت با میزان پیشروی شما در بازی خطرناک تر شده و وخیم می گردد . بازی Gulf of Aden Task Force Somalia به نزاع های دریایی و خشونت های آن می پردازد . گرافیک بازی بسیار عالی بوده و صحنه هایی نظیر انفجار به زیبایی کار شده است . با نجات دزدانی که کشتی آنها غرق شده و روی سطح آب شناور هستند نوار شایستگی شما بالا رفته و می توانید در بازی خود را ارتقا دهید . استفاده از تاکتیک های خاص در هر ماموریت , انتخاب بین تجهیزات قابل حمل در بازی و وجود انواع مختلفی از دزدان دریایی تنها بخشی از ویژگی های بازی Gulf of Aden Task Force Somalia به شمار می روند .

مشخصات بازی :

نام بازی : Gulf of Aden Task Force Somalia نام بازی (فارسی) : خلیج عدن نیروهای سومالی پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2015 شرکت سازنده : BlewScreen منتشر کننده : BlewScreen سبک بازی : اکشن , شبیه ساز , استراتژیک حجم فایل : 364 مگابایت نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam
لینک دانلود