تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر HORDE ATTACK

HORDE ATTACK یکی از بازی های سبک اکشن و استراتژیک است که توسط کمپانی Danil Kapylov طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است. Horde attack یک نبرد در قرون وسطی است! یک استراتژی چند نفره که در آن سواره نظام به نقاط مختلف جهان حمله می کند و سعی دارند مناطق را به سلطه خود درآورند. قهرمانانی که برای تسلط بر جهان مبارزه می کنند. مسابقات تماما برای اثبات مهارت های شگفت انگیز شما طراحی شده اند. تنوع محیط های در حال تغییر باعث شده تا پلیر با چالش های متفاوتی روبرو شود. بازی از گرافیک چندانی برخوردار نیست اما وجود فاکتورهای جذاب دیگر باعث شده تا نقاط ضعف به چشم پلیر نیاید. تعداد سواره نظام خود را افزایش داده و به ارتشی هولناک بدل شوید.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

HORDE ATTACK center

مشخصات بازی HORDE ATTACK :

نام بازی : HORDE ATTACKپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Danil Kapylovمنتشر کننده : Danil Kapylovسبک بازی : اکشن و استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

HORDE ATTACK

Horde attack is a demolition derby in middle ages! Send swarms of riders from city to city to conquer the huge world in this fast-paced multiplayer strategy game!


Horde Attack includes:
Clans battling for world dominance
Tournament to prove your amazing skills
Variety of changing environments
Stimulating gameplay
Hours of replay using different strategies
Vibrant warfare. Robbery of merchants
Game for up to 4 people on one screen and multiplayer
Sharp enemy AI


Low-poly graphics pleasant sounds and smooth controls makes "Horde Attack" a distinct piece of art that is a pure pleasure to play.


Increase your tribe with 30 riders to a giant Horde of ignorant pity and fear.

لینک دانلود