تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Miniature The Story Puzzle نسخه Prophet

معماها و حل یک معمای پیچیده همیشه یکی از کارهای جذاب برای انسان ها بوده است . در طول تاریخ معماها به شکل های مختلفی وارد زندگی انسان ها شده اند و ما نیز که به این معقوله بسیار علاقه مند می باشیم همیشه بدنبال راه حلی برای حل کردن معماهایی که به آنها برخورد می کنیم بوده ایم ، در واقع این حس کنجکاوی به مغز انسان باز می گردد زیرا مغز انسان در برخورد با پدیده های ناشناخته بدنبال راه حلی برای انها و یافتن جواب آنها می باشد . امروزه معماها به شکل پازل های بسیار پیچیده برسر راه ما قرار می گیرند که طرفداران بسیاری نیز دارند . دنیای بازی های رایانه ای نیز استفاده زیادی از پازل ها و معماها در سبک های مختلف می برند . بازی رایانه ای Miniature The Story Puzzle نیز که در سال 2016 و توسط استودیوی بازی سازی purpleElephant ساخته شده است با ترکیب پازل و المان های بازی های استراتژی یکی از متفاوت ترین بازی های پازل را خلق کرده است .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Miniature The Story Puzzle یک بازی پازل خاص سه بعدی می باشد که در آن سازندگان با وارد کردن المان های داستانی و همچنین یک اتمسفر بسیار گیرا و هنری در کنار استفاده از پازل های بسیار هوشمند و سخت موفق به خلق یکی از زیباترین و با روح ترین بازی های پازل چندین سال اخیر شده اند . موسیقی متن گیرای این بازی در کنار گرافیک هنری بسیار زیبای این بازی از نقاط قوت این بازی به شمار می روند . سازندگان در طراحی این بازی پا را فراتر گذاشته و پازل هایی طراحی کرده اند که تاکنون در هیچ بازی دیگری نظیر آنها دیده نشده است . بازی رایانه ای Miniature The Story Puzzle در تاریخ 28 اکتبر 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 70% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Miniature The Story Puzzle نسخه Prophet

مشخصات بازی Miniature The Story Puzzle :

نام بازی : Miniature The Story Puzzleپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : purpleElephantمنتشر کننده : purpleElephantسبک بازی : فکرینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Miniature The Story Puzzle

لینک دانلود