تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Party Golf

Party Golf یکی از بازی های تعاملی می باشد که حداکثر 8 پلیر بطور همزمان می توانند با یکدیگر به رقابت بپردازند . این بازی ترکیبی از فیزیک 2 بعدی ساده و جهانی منحصر بفرد است که بیش از یک تریلیون ترکیب گیم پلی متفاوت را در خود جای داده است . در این بازی یکسری توپ های رنگارنگ در اختیار شما قرار داده شده است که باید آنها را به مقصد رسانید اما این کار بسادگی امکان پذیر نخواهد بود زیرا یکسری موانع پیش روی شما قرار دارد که کمی کار را دشوار می سازد . همانطور که گفته شد بازی علاوه بر بخش مولتی پلیر از local-multiplayer نیز پشتیبانی می کند و حداکثر 4 پلیر می توانند همزمان با یکدیگر تجربه ای جذاب را برای خود رقم زنند .

سایر توضیحات : Party Golf یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Giant Margarita طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بیش از 100 حالت مختلف بازی در این نسخه گنجانده شده است که هرکدام دارای ویژگی های مخصوص به خود بوده و وجود سیستم سفارشی سازی گیم پلی این امکان را فراهم ساخته است تا پلیر هرگز هیچ مرحله ای را به صورت یکسان تجربه کند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Party Golf

مشخصات بازی Party Golf :

نام بازی : Party Golfپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Giant Margaritaمنتشر کننده : Giant Margaritaسبک بازی : ماجرایینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Party Golf

لینک دانلود