دانلود بازی کامپیوتر Psycho on the loose نسخه SKIDROW

یک قاتل که در حال تبدیل شدن به بهترین و حرفه ای ترین قاتل در تمام جهان می باشد ، این قاتل با یک روش خاص به اهداف خود نزدیک می شود او تمام افرادی که در سر راهش قرار دارند را می کشد تا سرانجام به هدف خود برسد . این فرد می تواند بطور مخفیانه به اهداف خود نزدیک شده و آنها را از بین ببرد و یا در صورت مشاهده شدن توسط دشمنان خود با تغییر دادن لباس از دید دشمنان خارج شود . شما به سلاح های بسیاری در طول بازی دسترسی دارید و می توانید سلاح های جدیدی برای خود خریداری کنید در ول هر مرحله و با کشتن هدف شما مقداری پول دریافت می کنید که درصوت پایان دادن مرحله می توانید از این پول ها استفاده کنید و سلاح های بهتری برای خود خریداری کنید .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Psycho on the loose توسط استودیوی بازی سازی WhackAKey Games ساخته و منتشر گردیده است ، در این بازی شما در نقش یک قاتل روانی به نام کین می باشید که برای رسیدن به اهدفا خود از هیچ راهی روگردان نیست . بازی مذکور  با دارا بودن تعداد بسیار زیادی مرحله و سلاح برای خریداری یک انتخاب خوب برای طرفداران بازی های اکشن می باشد . گرافیک هنری کارتون مانند این بازی در کنار خشونت بالای این بازی از نکات جالب و مورد توجه این عنوان می باشد . بازی رایانه ای WhackAKey Games در تاریخ 21 دسامبر 2016 منتشر گردیده و موفق به کسب نمره 100% از وب سایت معتبر استیم گردیده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Psycho on the loose نسخه SKIDROW

مشخصات بازی Psycho on the loose :

نام بازی : Psycho on the loose پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : WhackAKey Games منتشر کننده : WhackAKey Games سبک بازی : اکشن نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

لینک دانلود