تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Rigid Force Alpha نسخه DARKSiDERS

Rigid Force Alpha جان تازه ای را به سبک شوتر پیمایشی کلاسیک با مدل های دوست داشتنی 3D ، محیط های خیره کننده ، جلوه های دقیق همراه با موسیقی متن Synthwave دمیده است . جنگنده خود را با سیستم سلاح های قابل ارتقا و نیروهای انسانی تکمیل کنید . Orbs انرژی را که برای پر کردن انرژی خود و در نهایت برای یک انفجار بسیار قدرتمند در برابر دشمنان استفاده می شود را در طول مسیر جمع آوری کنید . نبرد علیه سیل عظیمی از دشمنان ، آتش سنگین ، موش های لیزری و موجودات عظیم بیگانه که تنها به نابودی شما می اندیشند ، دشمنان هرلحظه منتظر فرصت مناسبی برای هدف قرار دادن شما هستند .

سایر توضیحات : Rigid Force Alpha یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی com8com1 Software طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . هر دشمن دارای استراتژی منحصر به فرد و چالش برانگیز خود است ، از کوچکترین موجودات گرفته تا بزرگترین رئیس . در صورتی که از حالت کمپین تکنفره خسته شدید ، بازی این اجازه را به شما می دهد تا مهارت های خود را در حالت های چالش برانگیز Arcade و Boss Rush محک بزنید و نام خود را در جدول جهانی ثبت کنید . سعی کنید در این مدت تمام 40 اچیومنت را بدست آورید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Rigid Force Alpha :

نام بازی : Rigid Force Alphaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : com8com1 Softwareمنتشر کننده : com8com1 Softwareسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Rigid Force Alpha

لینک دانلود